"Rozwój" Wioleta Smerecka-Biel

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Słowackiego 13, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(3)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. "Rozwój" Wioleta Smerecka-Biel ma swoją siedzibę w miejscowości Pruszcz Gdański w województwie pomorskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 511 718... lub mailowy: rozwoj@rozwoj-psychoterapia.pl
Adres wykonywania działalności przez "Rozwój" Wioleta Smerecka-Biel to ul. Słowackiego 13, 83-000 Pruszcz Gdański. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Rozwój" Wioleta Smerecka-Biel znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
marinina
Jestem wdzięczna za okazaną pomoc w momencie, gdy już nie potrafiłam sobie ze sobą poradzić. Tak naprawdę kilka spotkań wystarczyło, żebym poczuła poprawę.
G
GabaS
Świetny specjalista z dużą ilością empatii. Wspólne sesje naprawdę mi pomogły. Dziękuję za pokłady motywacji!
O
onazadowolona
Profesjonalnie i z empatią. Właśnie takiego podejścia psycholog oczekiwałam decydując się na wizytę. Może się to wydawać błahe, ale to bardzo krudne zebrać się w sobie żeby obcej osobie opowiadać o swoich problemach, ale moja decyzja okazała się słuszna.
K
KarolinaT
Mimo że przez wiele miesięcy nawet nie miałam na nic ochoty, to już po kilku spotkaniach czułam poprawę. Teraz jesteśmy już przy końcu terapii i jestem dobrej myśli. To nie jest łatwa droga, ale Pani Wioleta dba o mnie jak nikt.!
P
Podpis...
Polecam. Polecam. Polecam i jeszcze raz Polecam!
A
Ania
Warto było przyjechać z Gdańska do Pruszcza, cud nie kobieta.!
T
Tomek
Polecam każdemu kto ma problem z depresją, mama jest już po kilku sesjach i nie mogłyśmy trafić lepiej!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.