Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lekarz Stom. Joanna Krzyżagórska

Stomatolodzy i protetycy
ul. Wojska Polskiego 5a, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
669 779 602

Informacje

Stomatolodzy i protetycy to branża, w której Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lekarz Stom. Joanna Krzyżagórska prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Pruszcz Gdański w województwie pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 669 779 602 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lekarz Stom. Joanna Krzyżagórska możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 83-000 Pruszcz Gdański ul. Wojska Polskiego 5a,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lekarz Stom. Joanna Krzyżagórska oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
O
Ola
Według mnie i mojej rodziny NAJLEPSZY lekarz stomatologii jaki kiedykolwiek zajmował się moim uzębieniem, bardzo profesjonalna, zęby które zrobiła mi pani doktor nie potrzebują żadnych poprawek ani nie zdarzyło się nigdy że wypadła plomba . Zawsze polecam panią Joannę i właściwie większość bliskich znajomy również leczy zęby w jej gabinecie. Śmiało mogę o niej napisać Najlepszy Stomatolog w Pruszczu Gdańskim !
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.