"Petrus" Usługi Ogrodnicze Piotr Bawirsz

Petrus - Usługi ogrodnicze.

Ogrodnictwo
ul. Łąkowa 5, 83-032 Skowarcz pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 266 871
Adres korespondencyjny
ul. Łąkowa 5, 83-032 Skowarcz pomorskie

Informacje

O nas
Firma Petrus działa w branży usług ogrodniczych. Celem Petrus jest dbanie o ogrody naszych klientów. Zajmujemy się wszystkim, co związane jest z zielenią w Twoim ogrodzie. Z naszej strony możesz liczyć na pomoc przy projektowaniu terenów zielonych w swoim miejscu zamieszkania.

Usługi ogrodnicze, którymi zajmujemy się to szereg rozwiązań dotyczących ogrodu, które znajdują się w naszej ofercie. Dbanie o tereny zielone to nie tylko pielęgnacja krzewów, czy sadzenie i przesadzanie roślin. Dla nas jest to również dbanie o naszego klienta projektując razem z nim wszelkie prace, jakie będziemy z nim wykonywać.

Zajmujemy się także architekturą krajobrazu. Ogród to nie tylko tereny zielone, ale także ogrodzenia, które chronią Twój ogród. Dlatego naszymklientom wykonujemy także ogrodzenia pełniące funkcje ochronne dla ich ogrodu.

Nasi wykwalifikowani pracownicy prowadzą także wszelkie prace związane z zabiegami pielęgnacyjnymi. Zaprojektowanie i zasadzenie krzewów i drzew to tylko pierwszy proces. Dlatego nasi pracownicy zajmują się każdym klientem, od strony tego jak dalej powinien dbać o swój ogród. Zajmujemy się ochroną chemiczną i biologiczną roślin z Twojego ogrodu.

Często prace nad przywróceniem ogrodu do stanu, w którym będzie można przeprowadzać dalsze prace to żmudne zajęcie i wymaga wielu skomplikowanych zabiegów. Dlatego właśnie ważne jest specjalistyczne podejście, ponieważ każdy ogród wymaga innych prac i innego spojrzenia, a także innej wizji na to jak można go zaprojektować. Petrus gwarantuje Tobie indywidualne podejście do Twojego ogrodu.
Opis działalności
Świadczmy usługi ogrodnicze. Zajmujemy się rozwiązaniami dla Twojego ogrodu. Specjalizujemy się w zagospodarowaniu terenów zielonych.
Produkty i usługi
Petrus wykonuje:

- projektowanie ogrodów,
- zakładanie ogrodów (pergole, różne konstrukcje drewniane, schody, ścieżki wykonane z kamienia, ogrodzenia, wycinka drzew),
- pielęgnacja ogrodów (koszenie trawników, renowacja, nawożenie, ochrona roślin, cięcie drzew i krzewów owocowych i ozdobnych),
- oczka wodne, kaskady,
- systemy nawadniające i odwadniające (drenaże)
- prace mini ładowarką avant,
- prace ziemne
- niwelacja terenu
- cięcie drzew i krzewów
- przycinanie żywopłotów

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zmieniamy Twój ogród na lepsze.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Gdańsk, Sopot, Tczew, Malbork, Starogard Gd., Nowy Dwór Gd., Gdynia

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń