Piaskor Radosław Burnatowski

Metalizowanie i powlekanie tworzyw
ul. Spacerowa 33, 83-032 Skowarcz pomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
505 159 593
Adres korespondencyjny
ul. Spacerowa 33, 83-032 Skowarcz pomorskie

Informacje

Opis działalności
Zabezpieczenia antykorozyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Produkty i usługi
PIASKOR od lat zajmuje się metalizowaniem i powlekaniem tworzyw sztucznych oraz wykonywaniem powłok antykorozyjnych wyrobów metalowych. Właściciel firmy, Radosław Burnatowski, jest specjalistą w swojej dziedzinie, a jego usługi doceniło wielu zadowolonych Klientów.

PIASKOR wykonuje powłoki katodowe na konstrukcjach metalowych, co skutecznie zapobiega powstawaniu korozji. Powlekaniem zajmują się zatrudnieni w firmie profesjonaliści, robiąc to w sposób bezpieczny zarówno dla konstrukcji, jak i dla ich użytkowników.

Jedną ze specjalności firmy jest metalizowanie wyrobów wykonanych z tworzyw sztucznych, a także kładzenie skutecznych powłok antykorozyjnych na instalacjach pneumatycznych.

W naszej ofercie znajduje się także malowanie, które wykonujemy przy pomocy farb antykorozyjnych. Usługa ta jest obecnie szczególnie popularna i warto się zastanowić nad tym rozwiązaniem. Nasz specjalista chętnie przekaże przez telefon więcej informacji i zaproponuje zastosowanie odpowiednich farb.

PIASKOR stawia na wysoką jakość świadczonych przez siebie usług, czego efektem jest gwarantowana jakość powłok ochronnych i dekoracyjnych. Dla firmy zadowolenie Klienta to ważny aspekt, dlatego każdą realizację poprzedza rozmowa ze zleceniodawcą i ustalenie szczegółów planowanej usługi. Konsultant udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i zaproponuje najwłaściwsze rozwiązania.

Firma działa na terenie wielu miejscowości na terenie Polski, dzięki czemu łatwo zamówić jej usługi. Wykonywaliśmy już zlecenia w Gdańsku, Kościerzynie, Sopocie, Tczewie, Sztumie, Pucku, Kartuzach, Starogardzie Gdańskim czy Nowym Dworze Gdańskim. Po uprzedniej konsultacji istnieje możliwość umówienia prac w innym rejonie kraju.

PIASKOR ma swoja siedzibę we wsi Skowarcz w powiecie gdańskim przy ulicy Spacerowej 33. Z naszym przedstawicielem skontaktować się można pod numerem telefonu 505 159 593.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
K
Arkadiusz Kostrzewa
2018-10-29 10:53:00
Ogólnie bardzo dobra firma, współpracuje z nimi od ponad dwóch lat. Szczerze polecam
K
K
Krzysztof K.
2018-10-27 20:53:11
Współpracę oceniam na bardzo dobrą, można liczyć na terminowość
R
C
Roman C.
2018-10-27 20:51:56
Profesjonalne podejście do klienta. Polecam, współpraca z Panem Radosławem przebiegała bez zastrzeżeń.