R & D Stolarka R. Kamrowski D. Matysiak s.c.

Producent stolarki aluminiowej

Konstrukcje aluminiowe
ul. Kasztanowa 22, 80-180 Borkowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
791 529 643
Adres korespondencyjny
ul. Kasztanowa 22, 80-180 Borkowo pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
R & D Stolarka specjalizuje się w produkcji stolarki z aluminium. Siedziba firmy znajduje się w Borkowie, niedaleko Gdańska. Spółką zarządzają Rafał Kamrowski i Dariusz Matysiak.
Produkty i usługi
Firma R & D Stolarka to nowoczesne przedsiębiorstwo, dla którego priorytetem jest dostarczanie trwałych, estetycznych i atrakcyjnych cenowo konstrukcji z aluminium. Są to przede wszystkim okna i drzwi. Firma wykonuje profile aluminiowe w poszukiwanych przez Państwa rozmiarach i dopasowuje do nich odpowiednie szyby, np. tradycyjne lub antywłamaniowe. Okna i drzwi mogą być montowane w tradycyjny sposób albo jako element systemów przesuwnych. Doskonale sprawdzają się w biurach, domach i obiektach usługowych. Przechodzą odpowiednie testy, dzięki czemu można ich używać na terytorium Unii Europejskiej. Poza oknami i drzwiami firma R& D Stolarka oferuje też klientom:
-fasady aluminiowe
-ścianki działowe
-systemy przeciwpożarowe
-profile pcv
-ogrody zimowe

Aluminium w każdym przypadku zapewnia doskonałą termoizolację, wytrzymałość i estetykę.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej o R & D Stolarka przeczytają Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu profili można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń