Olkena Sp. z o.o.

Producent izolacji do płytowych wymienników ciepła każdego typu.

Izolacja termiczna
Księżycowa 3, 83-031 Cieplewo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
695 358 809
Adres korespondencyjny
Księżycowa 3, 83-031 Cieplewo pomorskie

Informacje

Opis działalności
Produkcja wyrobów ze styropianu, styroduru, wełny mineralnej i blachy aluminiowej. Główne produkty to izolacje do płytowych wymienników ciepła (Sondex, Danfoss) oraz elementy sztukaterii elewacyjnej. Jesteśmy producentem termoizolacji do wymienników ciepła typu JAD, wymienników płytowych lutowanych oraz wymienników płytowych skręcanych. Dodatkowo produkujemy elementy sztukaterii elewacyjnej jak: - listwy okienne, - podparapetniki, - bonie, - gzymsy.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą rodzinną. Zajmujemy się produkcją wyrobów z pianki poliuretanowej o wysokiej izolacyjności cieplnej. Sprzedajemy izolacje do skręcanych wymienników ciepła i izolacje do płytowych wymienników ciepła.

Oprócz tego produkujemy izolacje takie jak:
- styropian, styrodur,
- blacha aluminiowa,
- wełna mineralna,
- ABS.

Oferujemy izolacje do wymienników płaszczowo-rurowych i izolacje do wymienników płytowych, lutowanych – powłoka z ABS i powłoka z blachy aluminiowej.

Produkujemy elementy ze styropianu takie jak ozdoby świąteczne, sztukateria elewacyjna (bonie, gzymsy, kolumny, wsporniki, listwy okienne), otuliny, opakowania seryjne.

Nasza firma zajmuje się też frezowaniem i cięciem oraz gięciem blach różnego rodzaju.

Zajmujemy się też maszynowym wylewaniem pianki poliuretanowej do form, montażem izolacji przemysłowych, frezowaniem za pomocą ploterów CNC.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w nowoczesne sprzęty takie jak Frezarki CNC, plotery termiczne do obróbki styropianu i styroduru, agregaty dozujące do wylewania poliuretanów.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy !
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdynia, Sopot, kartuski, kościerski, malborski, pucki, sztumski, tczewski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń