ATK. Krupa Tadeusz

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć produkty wysokiej jakości.

Jachty
ul. Rzeczna 3, 83-031 Cieplewo pomorskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
ATK. Krupa Tadeusz

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy w stanie uformować plexi niemal w dowolny sposób. Siedziba naszej firmy ATK mieści się w Cieplewie. Właścicielem działalności jest Tadeusz Krupa.
Produkty i usługi
Firma ATK powstała w roku 1983 jako mała rodzinna firma produkująca elementy z zakresu ślusarstwa. W roku 1991 firma przekształciła się, zmieniając zakres oferowanych produktów na elementy gięte z plexi. W ciągu tych 27 lat rozbudowała się i wraz z nabywanym doświadczeniem ulepszała proces produkcji. Obecnie jesteśmy rozpoznawaną na rynku marką. Dorobek firmy to wieloletnie doświadczenie w obróbce plexi i współpraca z wiodącymi polskimi stoczniami jachtowymi, co owocuje szeroką gamą produktów oferowanych. Do oferty zaliczyć można zarówno pełne produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, np. owiewki i drzwi do łodzi lub propfilowane okna do przyczep kempingowych, jak również same usługi typu: cięce, gięcie, szlifowanie, frezowanie, polerowanie, matowienie plexi i inne.

Wytwarzamy szeroką gamę produktów z plexi poczynając od owiewek do łodzi, drzwi zejściowych giętych suwanych i prostych do łodzi, okien kabin prysznicowych (więcej o markach i modelach, do których tworzyliśmy podzespoły dowiesz się w zakładce "Współpraca"), okien przyczep kempingowych, osłon i elementów mebli wystawowych oraz biurowych, a na wszelkiego rodzaju innych elementach giętych takich jak półki lub podstawki pod książki kończąc.

Jesteśmy w stanie uformować plexi niemal w dowolny sposób. W połączeniu z indywidualnym tokiem realizacji każdego zamówienia, tworzymy produkty idealnie dopasowane do potrzeb naszego klienta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bartosz
Bardzo szybka realizacja, niska cena! Przemiła obsługa. Polecam!
M
Michał
Elementy z plexi docięte z dużą precyzją. Szybka wycena, bardzo dobry kontakt z działem obsługi klienta. Zamówienie zrealizowane przed czasem.