Alkom PPHU

Okna, drzwi i inne konstrukcje wykonane z PCV i aluminium

Okna
ul. Rzeczna 8, 83-031 Cieplewo pomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Alkom PPHU
ul. Rzeczna 8, 83-031 Cieplewo pomorskie
Telefon
Alkom PPHU

Informacje

Opis działalności firmy Alkom PPHU w Cieplewo
Siedziba firmy Alkom znajduje się w Cieplewie, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem Krzysztof Zduńczyk zajmuje się produkcją ślusarki aluminiowej i PCV. Działa na rynku od 1994 roku.
Produkty i usługi
Alkom to firma z wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu okien, drzwi i innych konstrukcji wykończeniowych. Przedsiębiorstwo korzysta z najlepszych jakościowo materiałów, takich, jak aluminium i PCV oraz tak znanych systemów, jak SCHÜCO, ALUPROF i WITAL. Rozwiązania firmy są wytrzymałe, estetyczne i zapewniają dobrą izolację termiczną. Tak jest w przypadku okien o profilach PCV i aluminiowych, ogrodów zimowych i drzwi z aluminium. Przedsiębiorstwo montuje też parapety zewnętrzne i wewnętrzne do okien oraz dostarcza:
-zabudowy PCV,
-aluminiowe świetliki dachowe,
-aluminiowe fasady,
-aluminiowe witryny.

Dodatkowo w zakładzie produkowane są aluminiowe wiaty przystankowe i inne konstrukcje metalowe.

W ramach kompleksowej oferty Alkom wszystkie swoje produkty starannie montuje po wcześniejszym wykonaniu pomiarów, dzięki czemu idealnie pasują.

Pełna oferta Alkom znajduje się na stronie internetowej, natomiast dodatkowe pytania związane z produktami i usługami firmy można zadawać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Alkom PPHU z Cieplewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
B
Bartosz
Podoba mi się, że Alkom wraz z oknami sprzedaje i montuje parapety zewnętrzne i wewnętrzne.
L
lenny
Drzwi i okna od Alkom są wytrzymałe i estetyczne. Jestem zadowolony z zakupu.
D
Dmeqi33
Polecam firmę Alkom. To specjaliści od stolarki otworowej. Można u nich zamówić świetne okna i drzwi.
P
Pawel1977
Kompleksowa oferta. Produkują okna na wymiar i je montują.
T
thefender
Fasada aluminiowa świetnie sprawdza się w przypadku mojego lokalu usługowego. Jest wytrzymała i estetyczna. Gwarantuje też świetną termoizolację, dlatego z czystym sumieniem polecam firmę Alkom. Mają świetne produkty, atrakcyjne ceny i jeszcze montują wszystkie konstrukcje!
K
kris1967
Od niedawna mieszkam w nowym domu. Jednym z najważniejszych zajęć podczas prac wykończeniowych było wybranie i zamontowanie stolarki otworowej, na szczęście powierzone firmie Alkom. Wiem, że mają doświadczenie, bo widziałem efekty ich prac u znajomych, którzy budowali się jeszcze w latach 90. W moim domu zamontowali własnej produkcji okna PCV oraz ogród zimowy. Wyglądają świetnie i zapewniają dobrą izolację termiczną.