Yacht Construction Stanisław Liszka

Spawanie stali kwasoodpornej

Cięcie wodą
ul. Ceynowy 1, 83-010 Goszyn pomorskie
(5 opinii) napisz opinię
Yacht Construction Stanisław Liszka

Informacje

Opis działalności
Firmę Yacht Construction założyliśmy w 2014 roku. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Goszyn. Właścicielem jest Stanisław Liszka.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu przemysłu jachtowego i stoczniowego. Wykonujemy prace pochodzące od Klientów prywatnych oraz od przedsiębiorstw.

Trudnimy się kompleksowym wykonaniem, obrobieniem oraz montażem dowolnych elementów skonstruowanych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Prowadzimy również usługi cięcia wodą. Jesteśmy w stanie owe roboty wykonać u Klienta.

Specjalizujemy się w produkcji osprzętu jachtowego. Dzięki temu współtworzyliśmy wielu jednostek m.in. LUNAR, AXIOM, GENTELMAN czy też MALCOLM MILLER.

W ramach usług ślusarskich trudnimy się polerowaniem, toczeniem, gwintowaniem, frezowaniem i wierceniem. Podejmujemy się także przycinania i spawania stali kwasoodpornej oraz stali czarnej. Polecam szczególnie usługę cięcia wodą.

Dodatkowo zapewniamy wykonanie balustrad balkonowych, ogrodzeń i daszków podwieszanych. Nasze usługi i produkty to najwyższa jakość oraz niezawodność.

Zachęcamy do skorzystania z oferty - Yacht Construction
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
Z
Zachary
Spawanie stali nierdzewnej jest bardzo porządnie wykonane. Nie można mieć do tych prac żadnych zastrzeżeń.
M
Michał
Świetnie mi się z nimi współpracuje. Wiedzą, co i kiedy należy zrobić. Widać, że znają się na jachtach.
T
Tomasz
Cięcie wodą jest bardzo precyzyjne. To dobrze, że wprowadzili to do usług. Często korzystamy.
H
Hyhub
Fajnie, że zleciliśmy budowę daszka podwieszanego właśnie tym specjalistom. Warto było, bo daszek prezentuje się bardzo dobrze.
N
Natalia
Bardzo dobrze podchodzą do tematu ślusarki jachtowej. Świetnie radzą sobie z tymi spawaniami i innymi pracami. Dzięki temu konstrukcje dobrze się trzymają.