KZ Zdanpol. Sp. z o.o. Usługi transportowe i rolnicze

Przewóz różnego rodzaju kruszywa

Kamień i kruszywa
ul. Dworcowa 12, 83-050 Kolbudy pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
KZ Zdanpol. Sp. z o.o. Usługi transportowe i rolnicze

Informacje

Opis działalności
Usługi transportowe i rolnicze Zdanpol prowadzimy od 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kolbudach, na terenie województwa pomorskiego.
Produkty i usługi
Do naszych zadań należy między innymi wynajem koparko ładowarek i ładowarek. Wykonujemy prace ziemne, transport niskopodwoziowy, prace rozbiórkowe. Zlecić nam można różnego rodzaju wykopy. Mamy do dyspozycji wywrotki od 1 do 30 ton, wywrotki o ładowności do 5t.z HDS,.

Transportujemy także kruszywa budowlane. Jest to:

- piasek,
- żwir,
- ziemia,
- gruz,
- kamień,
- czarnoziem.

Poza samym transportem prowadzimy sprzedaż kruszyw. Działam jako żwirownia, oferując również torf, czarnoziem i ziemię ogrodniczą. Mamy także specjalny gruz, piasek i żwir budowlany. Podejmujemy się także rozładunku owych kruszyw.

Zapewniamy rozbiórki i wyburzenia budynków. Wykonujemy także niwelacje terenów, przygotowanie placu pod budowę oraz rekultywację terenu. Podejmujemy się wielu trudnych zleceń. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Dokładamy wszelkich sił, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dodatkowo zajmujemy się pomocą drogową samochodów osobowych, posiadamy także niezbędny sprzęt do pomocy drogowej dla samochodów ciężarowych. Przygotowaliśmy holowanie pojazdów osobowych i ciężarowych. Świadczymy też usługi w branży transport nadgabarytowy.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.

Takie podejście pozwoliło nam wyrobić markę oraz zdobyć zaufanie wielu kontrahentów, zarówno indywidualnych, jak i firmowych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - KZ Zdanpol
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gdańsk, Gdynia, kartuski, Sopot

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń