Dragon Piotr Andryszczyk

Bezpieczny transport samochodów zabytkowych i luksusowych

Transport samochodowy
ul. Pałacowa 20, 80-180 Kowale pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dragon Piotr Andryszczyk

Informacje

Opis działalności
Nasza firma powstała z myślą o wszystkich właścicielach nowych lub zabytkowych aut, którzy potrzebują bezpiecznego oraz sprawnego transportu pojazdów w wyznaczone miejsce. Dragon to firma, którą prowadzimy w Kowalach, na terenie województwa pomorskiego. Ofertę kierujemy do mieszkańców trójmiasta i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Za pomocą nowoczesnej lawety, dostarczymy Państwa auto w każde miejsce, na terenie całej Polski! Nasz tabor pojazdów przystosowany jest do transportu samochodów zabytkowych i luksusowych. Jeżeli Wasze auto właśnie odwiedziło lakiernika lub myjnię i zostało wypolerowane, my zapewnimy transport samochodu w idealnym stanie. Specjalna plandeka ochroni pojazd przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nawet na dłuższej trasie wóz jest chroniony przed deszczem, śniegiem oraz słońcem. Dzięki temu dotrze na miejsce bez żadnych zmian w wyglądzie karoserii. Auta luksusowe oraz klasyki potrzebują specjalnego zabezpieczenia w trakcie trasy, które zapewniają nasze nowoczesne lawety. Naszą ofertę kierujemy również do salonów sprzedażowych i dealerów samochodowych, którzy potrzebują cyklicznych dostaw pojazdów do swoich salonów.

W ofercie naszej firmy znajdują się również usługi pomocy drogowej, takie jak:
- holowanie samochodów po kolizji,
- holowanie samochodów w trakcie awarii,
- holowanie samochodów do serwisu.

Niezależnie od wykonywanej usługi, zawsze dbamy o bezpieczeństwo pojazdów, które nam powierzono, a także o zadowolenie Klienta.

Więcej informacji o ofercie można otrzymać ko kontakcie telefonicznym - firma Dragon.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń