F.H.U Piotr Kowalski - Usługi Dezynfekcyjne

Czyszczenie i dezynfekcja budynków inwentarskich

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Kaszubska 14, 83-250 Piekło Dolne pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
F.H.U Piotr Kowalski - Usługi Dezynfekcyjne

Informacje

Opis działalności
Usługi Dezynfekcyjne to firma działające na terenie całej Polski i należy do Piotra Kowalskiego. Nasza siedziba znajduje się w Piekle Dolnym, w województwie mazowieckim. Główne usługi działalności to dezynfekcja i czyszczenie budynków inwentarzowych. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w myciu budynków inwentarskich i dezynfekcji. Ponadto doradzamy naszym Klientom z zakresu żywienia i zootechniki. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Wykorzystujemy sprawdzone środki owadobójcze i biobójcze. Skutecznie wykonujemy dezynsekcje i zwalczamy prusaki, muchy, kleszcze, mrówki, komary, mączliki szklarniowe i wiele innych.

Docieramy do właścicieli chlewów, obór, kurników, silosów, magazynów płaskich, sadów, czy szklarni. Niezależnie od rodzaju i wielkości budynku jesteśmy wstanie, dobrać odpowiednie stężenie preparatu, który usunie wszystkie szkodniki.

Oferujemy takie usługi jak:
- sprzedaż produktów paszowych,
- doradztwo żywieniowe i zootechniczne,
- mycie budynków inwentarskich,
- sprzedaż preparatów biobójczych,
- sprzedaż preparatów owadobójczych.

Maszyna zamgławiająca jest nowoczesną metodą walki z owadami, pleśnią i grzybami. Dzięki niej możemy dotrzeć w każdą szczelinę znajdującą się w obiekcie. Środek chemiczny działa natychmiastowo i przez długi czas utrzymuje się w murach, dzięki czemu owady nie będą chciały wrócić ponownie do budynku.

Nasze preparaty pochodzą od Polskich producentów. Posiadają atesty i wszystkie dokumenty poświadczające ich bezpieczeństwo. Używamy również maszyny karcher, która świetnie myje wszystkie powierzchnie.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Usługi Dezynfekcyjne z Piekła Dolnego. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń