Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Franciszek Dalecki

Przeglądy okresowe i diagnostyka pojazdów

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Grunwaldzka 111, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Franciszek Dalecki
ul. Grunwaldzka 111, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Telefon
Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Franciszek Dalecki

Informacje

Opis działalności firmy Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Franciszek Dalecki w Pruszcz Gdański
Franciszek Dalecki prowadzi Podstawową Stację Kontroli Pojazdów oraz warsztat samochodowy Auto Serwis. Znajdą nas Państwo w Pruszczu Gdańskim. Działamy od 1993 roku, oferując mechanikę pojazdową, przeglądy samochodów, serwis klimatyzacji oraz serwis opon.
Produkty i usługi
Jako Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów zajmujemy się wykonywaniem obowiązkowych przeglądów rejestracyjnych. Wykonujemy badanie techniczne w samochodach osobowych, dostawczych oraz motocyklach. W naszym warsztacie przez lata rozwijaliśmy stacje naprawcze i pomiarowe. Nasza linia diagnostyczna jest doskonale wyposażona i dzięki niej możemy zbadać niemal każde podzespoły i układy w pojeździe. Diagnozę możemy także przeprowadzić na życzenie Klienta. W naszym warsztacie kontrolujemy:
- zawieszenie,
- poziom emisji spalin,
- ciśnienie w oponach,
- stan ogumienia,
- układ kierowniczy,
- układ wydechowy,
- układ hamulcowy.

Od ręki usuwamy większość usterek. Naprawiamy elementy mechaniki pojazdowej, takie jak:
- silnik,
- przeniesienie napędu,
- zawieszenie,
- układ hamulcowy,
- oświetlenie.

Oferujemy także przeglądy oraz naprawę klimatyzacji. W ramach usług zajmujemy się napełnianiem, odgrzybianiem i czyszczeniem. W warsztacie wymieniamy koła i opony na letnie oraz zimowe.

Zapraszamy do kontaktu z Podstawową Stacją Kontroli Pojazdów Auto Serwis w Pruszczu Gdańskim oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Franciszek Dalecki z lokalizacji: Pruszcz Gdański świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
A
Adam
Naprawili dla mnie klimatyzację samochodową. Zajęli się także odgrzybianiem. Teraz urządzenie działa tak jak nowe.
K
Krzysztof
Szybko wymienili dla mnie opony. Co roku przyjeżdżam do nich na wymianę, ponieważ ceny są niskie.
H
Helena
Porządny mechanik, który ma masę części zamiennych również tych tańszych.
A
Arkadiusz
Bardzo miła obsługa. Mechanicy wyjaśnili mi dokładnie przyczynę awarii oraz co należy zrobić, aby pozbyć się usterki. Po zaakceptowaniu prac zajęli się wymianą chłodnicy. Dosyć szybko zwrócili mi samochód, który jeździ bardzo płynnie.
U
Urszula
Bardzo szybko zajęli się obowiązkowym przeglądem mojego auta. Terminy krótkie, a cena za usługę przystępna. Mechanik nie zauważył żadnych usterek, ale podpowiedział jak dbać o auto.
J
Janusz
Polecam ten warsztat. Moje auto jakieś trzy miesiące wcześniej było naprawiane u jednego mechanika, ale dosłownie po kilku przejazdach, znów wystąpił ten sam problem. Oddałem auto do warsztatu Auto Serwis i od tej pory wszystko działa, jak należy. Nie słychać żadnych podejrzanych dźwięków, biegi zmieniają się bez problemu i nie ma kłopotów z odpalaniem. Usługa za naprawę niedroga.