Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Dentysta Marta Weinberger

Stomatolodzy i protetycy
ul. Grunwaldzka 33, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
9571137286

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Dentysta Marta Weinberger jest Stomatolodzy i protetycy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Pruszcz Gdański w województwie pomorskim.
Z przedstawicielem firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Dentysta Marta Weinberger możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 83-000 Pruszcz Gdański ul. Grunwaldzka 33,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Dentysta Marta Weinberger znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.