Instytut Urody Diamond Beauty

Odmładzanie i upiększanie ciała i twarzy

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Kasprowicza 7, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Instytut Urody Diamond Beauty
ul. Kasprowicza 7, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
NIP
5932468661
Telefon
Instytut Urody Diamond Beauty

Informacje

Opis działalności firmy Instytut Urody Diamond Beauty w Pruszcz Gdański
Instytut Urody Diamond Beauty znajduje się w Pruszczu Gdańskim, w województwie pomorskim. Specjalizuje się w konsultacjach oraz wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało w ramach usług kosmetycznych i medycyny estetycznej. Oferuje szybkie i długo utrzymujące się efekty w przystępnych cenach.
Produkty i usługi
Wraz z wiekiem i innymi czynnikami, np. stresem, ciężką pracą i nieodpowiednią dietą wygląd twarzy i ciała się zmienia. Uwidaczniają się niedoskonałości, a tkanka tłuszczowa odkładająca się w wielu miejscach się zwiększa. To wszystko może prowadzić nie tylko do pogorszenia samopoczucia, ale też pogorszenia stanu zdrowia. Oczywiście rozwiązaniem jest odpowiednia dieta i ruch, ale upływu czasu bez pomocy wykwalifikowanych specjalistów medycyny estetycznej i kosmetologii praktycznie nie da się zatrzymać. Na szczęście przyjmują oni w Instytucie Urody Diamond Beauty. Z użyciem odpowiednich urządzeń i środków kosmetycznych wykonują zabiegi na twarz i ciało mające na celu odchudzanie, odmładzanie skóry i usuwanie niedoskonałości ciała, w tym owłosienia, przebarwień i pękających naczynek. Zabiegi wykonywane w Instytucie to m.in.:
-HIFU,
-presoterapia,
-Alma SPA Deep,
-kriolipoliza,
-mezoterapia igłowa,
-drenaż limfatyczny,
-peelingi twarzy,
-endermologia LPG,
-wampirzy lifting.

Wykonywane jest też laserowe usuwanie makijażu i makijażu permanentnego, zamykanie naczynek i depilacja laserem. Panie mogą się poddać przedłużaniu rzęs, pedicure hybrydowemu i klasycznemu, powiększaniu ust, modelowaniu żuchwy i brody oraz wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych.

Wymienione informacje o Instytucie Urody Diamond Beauty to nie wszystko, czego można się dowiedzieć. Więcej o wykonywanych zabiegach medycyny estetycznej i kosmetologii znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z gabinetem w celu rezerwacji terminu wizyty najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Instytut Urody Diamond Beauty z lokalizacji: Pruszcz Gdański świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń