P.H Elka Sp z o.o.

Sprzedaż metali nieżelaznych i stali nierdzewnej

Artykuły metalowe
ul. Komunalna 24, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
604 392 999
Adres korespondencyjny
ul. Komunalna 24, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie

Informacje

Opis działalności
P.H Elka Sp z o.o. to spółka z Pruszcza Gdańskiego, w województwie pomorskim. Hurtownia metali kolorowych została założona w 1991 roku. Zaopatruje w metalowe wyroby klientów działających w różnych branżach.
Produkty i usługi
Wysoka jakość i niskie ceny to podstawa oferty przygotowanej przez hurtownię P.H Elka Sp z o.o.. Firma od niemal 30 lat dostarcza klientom wyroby pochodzące od renomowanych europejskich i światowych producentów. Znajdują one zastosowanie w stoczniach, zakładach zbrojeniowych i lotniczych, a także przy produkcji maszyn i urządzeń.

W ofercie hurtowni P.H Elka Sp z o.o. można wyróżnić artykuły ze stali nierdzewnej i ocynkowanej, a także elementy aluminiowe, ołowiane i wykonane z brązu. Ponadto dostępne są konstrukcje ze stali węglowej, miedzi i innych stopów oraz materiałów.

Wśród sprzedawanych produktów znajdują się:
-rury okrągłe
-rury kwadratowe
-rury prostokątne
-pręty
-pręty płaskie
-folie metalowe
-taśmy metalowe
-blachy

Blachy oferowane klientom to konstrukcje ryflowane, perforowane i strukturalne. Ponadto w sprzedaży znajdują się siatki cięto-ciągnione i profile wykończeniowe do blach i siatek.

Uzupełnieniem oferty są profile masztowe, kątowniki, ceowniki, teowniki i kształtowniki specjalne. Służą do wielu celów, np. ozdobnych i produkcji żaluzji, okapników, konstrukcji reklamowych i radiatorów.

Oferta przygotowana przez hurtownię P.H Elka Sp z o.o. jest bardzo rozbudowana, dlatego by w pełni ją poznać najlepiej odwiedzić stronę internetową. Można również zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń