Jola Hurtownia pasmanteryjna

Zaopatrzenie w artykuły pasmanteryjne dla sklepów i firm szyjących odzież

Pasmanteria i dodatki krawieckie
ul. Przemysłowa 3, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jola Hurtownia pasmanteryjna
ul. Przemysłowa 3, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Telefon
Jola Hurtownia pasmanteryjna

Informacje

Opis działalności firmy Jola Hurtownia pasmanteryjna w Pruszcz Gdański
Hurtownia pasmanteryjna Jola rozpoczęła działalność w 1991 roku. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną w swojej siedzibie znajdującej się w Pruszczu Gdańskim. Ponadto posiada sklep internetowy i za pośrednictwem firmy kurierskiej dostarcza w krótkim czasie zamówione produkty.
Produkty i usługi
Artykuły pasmanteryjne znajdują zastosowanie przy szyciu i naprawie odzieży. Największy wybór takich materiałów znajduje się w hurtowni Jola. Tutaj klienci mogą kupić wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Są wśród nich druty do szydełkowania, a także nożyczki, miary, naparstki, szpilki oraz ręczne igły używane przez krawców. Dostępne są także igły maszynowe, nici w wielu wariantach kolorystycznych i plastikowe, metalowe oraz drewniane guziki. Poza wymienionymi produktami firma sprzedaje zamki błyskawiczne, włóczki i akcesoria dekoracyjne i wykończeniowe do odzieży oraz galanterii. Są to:
-taśmy,
-tasiemki,
-frędzle,
-pompony,
-zapięcia,
-napy
-zatrzaski,
-koraliki,
-cekiny.

Sprzedaż obejmuje też ściągacze, gumy, koronki i sznurowadła. Ponadto można w hurtowni znaleźć łaty, sznurki, ocieplacze, tkaniny i poduszki brakowe. Dodatkowo oferowane są wieszaki.

Pełna oferta hurtowni pasmanteryjnej Jola i sklep, w którym można składać zamówienia, znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Jola Hurtownia pasmanteryjna z lokalizacji: Pruszcz Gdański świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń