France Car Mechanika Pojazdowa Andrzej Bieliński

Powypadkowe naprawy oraz remonty silników

Mechanika samochodowa
ul. Przy Torze 1, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
France Car Mechanika Pojazdowa Andrzej Bieliński

Informacje

Opis działalności
Warsztat samochodowy France Car należy do Andrzeja Bielińskiego i znajduje się w Pruszczu Gdańskim, w województwie pomorskim. Od 2003 roku zajmujemy się naprawą samochodów osobowych. Oferujemy serwis mechaniki samochodowej. Specjalizujemy się w naprawie układów napędowych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Układ napędowy w pojeździe jest odpowiedzialny za przeniesienie momentu obrotowego silnika do kół. Układy napędowe w samochodach stają się coraz wydajniejsze i zwiększają moc całego samochodu. Na układ napędowy składają się następujące podzespoły:
- mechanizm różnicowy,
- skrzynia biegów,
- półosie,
- przeguby,
- wał napędowy,
- skrzynka rozdzielcza,
- sprzęgło.

Oferujemy Państwu naprawę wszystkich elementów składających się na układ napędowy. Specjalizujemy się w naprawie i remontach silników. Do naszych głównych zadań należy:
- wymiana płynu chłodniczego,
- wymiana oleju,
- wymiana silnika,
- wymiana płynów,
- wymiana filtrów powietrza,
- wymiana rozrządu.

Przeprowadzamy naprawy powypadkowe. Oferujemy samochód zastępczy na czas realizacji usługi. Usuwamy wszystkie szkody powstałe w karoserii samochodu oraz w jego podzespołach. Specjalizujemy się w naprawie francuskich samochodów. Często w tych modelach dochodzi do uszkodzenia belki skrętnej. Objawami awarii mogą być głośne piski oraz stukanie podczas jazdy. Kierowca może również wyczuć problemy z prowadzeniem samochodu podczas skręcania. Nasi mechanicy zajmują się diagnozą usterki, a także naprawą łożysk igiełkowych oraz wahaczy.

Wśród naszych usług znajduje się także:
- wymiana amortyzatorów,
- wymiana tulei,
- wymiana sprężyn,
- wymiana łożysk,
- wymiana przegubów,
- wymiana układu kierowniczego,
- wymiana drążków.

Zapraszamy do warsztatu wszystkie osoby, które liczą na precyzyjną diagnostykę swojego samochodu. Przed przeprowadzeniem naprawy przygotowujemy wstępny kosztorys. Więcej informacji po kontakcie z warsztatem France Car.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gdańsk, gdański, Gdynia, nowodworski, Sopot

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń