Obsługa Inwestycji Budowlanych Andrzej Greń

Zapewniam nadzór budowlany nad inwestycją

Nadzór budowlany
ul. Wysockiego 20, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Obsługa Inwestycji Budowlanych Andrzej Greń

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Andrzej Greń i prowadzę firmę zajmującą się obsługą inwestycji budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim, na terenie województwa pomorskiego. W branży działam od 1994 roku.
Produkty i usługi
Studia dzienne na Politechnice Gdańskiej ukończyłem w 1984 roku, gdzie uzyskałem tytuł magistra inżyniera budownictwa. Od tego czasu zdobywam doświadczenie na trudnym rynku inwestycji budowlanych. Uczestniczyłem w realizacjach wielu dużych projektów budowlanych takich jak budowy stadionów, wielkopowierzchniowych centrów handlowych, budynków użyteczności publicznej, osiedli mieszkaniowych i obiektów przemysłowych.

Od 1987 roku posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno- budowlanej. Od 1994 roku prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie obsługi inwestycji budowlanych dla klientów instytucjonalnych i prywatnych.

Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w specjalnościkonstrukcyjno- budowlanej. Działam na terenie Polski Północnej.

Współpracuję z firmami budowlanymi, deweloperami, bankami, instytucjami administracji państwowej oraz klientami indywidualnymi.

Do zakresu obsługi rynku inwestycji budowlanych wchodzą:
- usługi inwestora zastępczego, proponowane przez nas, obejmują organizację i koordynację działań wszystkich stron uczestniczących w procesie inwestycyjnym, w imieniu inwestora
- usługi kierownika projektu,
- usługi inspektora nadzoru inwestorskiego na budowie w imieniu inwestora.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji. Zapraszam do skorzystania z moich usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
C
Cajoruso
Sprawdzony specjalista, kompleksowa obsługa w zakresie nadzoru inwestorskiego.
J
Jakub
Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty od nadzoru budowlanego.
Z
Zita476
Współpraca na najwyższym poziomie, od początku pełne wsparcie, pan Andrzej bardzo dobrze mi doradził i przygotował wszelkie niezbędne dokumenty.
M
Maciej
Korzystałem z usług pana Andrzeja, to świetny specjalista jeśli chodzi o obsługę wszelkich inwestycji budowlanych. Ogromna wiedza i doświadczenie.