Oaza - sklep ogrodniczy, kwiaciarnia i projektowanie ogrodów

Niech nasze doświadczenie będzie Twoją inspiracją

Ogrodnictwo
ul. Droga Słowackiego 37, 83-021 Rokitnica pomorskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 683 18 95
Szkółka i sklep
586831895
oaza.prg@interia.pl
Projektowanie ogrodów
501721926
oaza.prg@interia.pl
Adres korespondencyjny
ul. Droga Słowackiego 37, 83-021 Rokitnica pomorskie

Informacje

Opis działalności
Działamy na rynku od 1997 roku i od tamtej pory dostarczamy klientom usługi i produkty najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się w Rokitnicy, na terenie województwa pomorskiego. Wszystkich zainteresowanych pięknem swojego ogrodu zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Godziny otwarcia poza sezonem, styczeń i luty Pon-Pt 8-16 a sob 8-13
Produkty i usługi
W naszej firmie zajmujemy się projektowaniem i pielęgnacją ogrodów. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy potrafią w pełni wykorzystać potencjał terenu, na którym ma się on znaleźć, osiągając piękne efekty niezależnie od powierzchni. Ponadto prowadzimy sprzedaż produktów ogrodniczych. Z nami nie tylko założysz piękny ogród, ale także zaopatrzysz się w środki, które pomogą go utrzymać w dobrej kondycji.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie artykuły, jak:
- ziemie ogrodnicze,
- kora sosnowa,
- nawozy naturalne,
- nawozy mineralne,
- ukorzeniacze,
- środki ochrony roślin,
- trutki na gryzonie,
- narzędzia ogrodnicze.

Ponadto prowadzimy szkółkę, w której mamy dużo roślin ogrodniczych. Znajdziesz u nas drzewa i krzewy iglaste i liściaste oraz owocowe, kwiaty takie jak róże, czy trawy oraz byliny. Jesteśmy w pełni przygotowanii oferujemy bardzo dużo produktów, które upiększą Twój ogród i nadadzą mu odprężającej atmosfery.

Zanim rozpoczniemy pracę przygotowujemy projekt, który następnie przedstawiamy klientowi – dopiero w momencie, gdy w pełni go zaakceptuje przystępujemy do pracy. Udzielamy także porad dotyczących doboru roślin i produktów ogrodniczych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Marki i specjalizacje
ogród, ogrody, zakładanie ogrodów, projektowanie ogrodów, tworzenie ogrodów, planowanie przestrzeni, szkółka, drzewa, drzewa ozdobne, krzewy, krzewy ozdobne, pnącza, róże, sklep ogrodniczy, drzewa iglaste, tuje, krzewy iglaste, drzewa liściaste, krzewy liściaste, drzewa owocowe, krzewy owocowe, rośliny wodne, rośliny rabatowe, cebulki, rośliny cebulowe, ogrody pomorskie, ogrody Gdańsk, ogrody Gdynia, ogrody Sopot, nawozy, ziemia ogrodowa, środki ochrony roślin, donice, trawa, nasiona, narzędzia
Certyfikaty
... mój ogród jest najlepszym dowodem na profesjonalizm i wyczucie estetyki ze strony pracowników Waszej firmy. Jestem aktywnym przedsiębiorcą. Dlatego potrafię docenić wasze doświadczenie w branży ogrodniczej, a przede wszystkim organizację pracy i trafianie w potrzeby klienta. Będę polecał Was wszystkim znajomym... najpiękniejszy ogród na osiedlu to dzieło Państwa Kleina i ich pracowników z firmy OAZA.z pozdrowieniami Andrzej R. (Pruszcz Gdański)
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń