Frankowski Coating sp. z o.o.

Sprzedaż i wdrażanie systemów malarskich

Farby i lakiery
ul. Rataja 1, 83-031 Rusocin pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Frankowski Coating sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Frankowski Coating znajduje się w Rusocinie. Spółka powstała w 2015 roku i zajmuje się sprzedażą farb najwyższej jakości. Oferuje kompleksowe rozwiązania dla podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach.
Produkty i usługi
Wysoka jakość, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo. Tym właśnie może służyć firma Frankowski Coating sprzedająca farby przemysłowe. Dysponuje rozwiązaniami renomowanych marek, takich jak Novatic, Teluria, Hempel, Jotun, International, PPG-Sigma oraz Carboline. Są wśród nich:
-farby epoksydowe,
-farby proszkowe,
-farby poliuretanowe,
-farby specjalne,
-farby ogniochronne.

Farbami epoksydowymi można malować żeliwo, stal i aluminium, a połączenie z odpowiednimi pokładami antykorozyjnymi zabezpiecza te metale przed korozją. Farny epoksydowe sprawdzają się również do malowania magazynów, piwnic i wnętrz zakładów przemysłowych, gdzie istnieje ryzyko zawilgocenia i kontaktu ze środkami chemicznymi. Do pokrywania ścian i innych powierzchni, w tym metalowych nadają się także farby proszkowe. Do ich aplikacji można kupić agregaty malarskie o dużej wydajności. Dobrym rozwiązaniem zabezpieczającym przed wilgocią są również farby poliuretanowe. Można je stosować na jednostkach pływających.

Więcej informacji dotyczących firmy Frankowski Coating i sprzedawanych przez nią farb znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe