Frankowski Coating Sp. z o.o.

Sprzedaż i wdrażanie systemów malarskich

Hurtownie farb, lakierów i emalii
ul. Rataja 1, 83-031 Rusocin pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Frankowski Coating Sp. z o.o.
ul. Rataja 1, 83-031 Rusocin pomorskie
NIP
6040166402
Telefon
Frankowski Coating Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Frankowski Coating Sp. z o.o. w Rusocin
Frankowski Coating prowadzimy w Rusocinie, w województwie pomorskim. Firmę założyliśmy w 2011 roku i zajmujemy się sprzedażą farb najwyższej jakości. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach. Dostarczamy farby i narzędzia do ich nakładania.
Produkty i usługi
Wysoka jakość, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo. Tym właśnie służymy w Frankowski Coating sprzedając farby przemysłowe własnej produkcji. Materiały są wytrzymałe i łatwe w aplikacji.
Klientom oferujemy również pomoc w zakupie kabin lakierniczych i
instruktaż w naszym centrum szkoleniowym. Wykonujemy też malowanie na własny koszt w celu prezentacji wyrobów naszej firmy! Są wśród nich:
-farby epoksydowe,
-farby proszkowe,
-farby poliuretanowe,
-farby specjalne,
-farby ogniochronne,
-farby mokre do cystern i maszyn rolniczych,
-farby okrętowe,
-farby do zestawów kołowych.

Farbami epoksydowymi najlepiej malować żeliwo, stal i aluminium, a połączenie z odpowiednimi pokładami antykorozyjnymi zabezpiecza te metale przed korozją. Farby epoksydowe sprawdzają się również do malowania magazynów, piwnic i wnętrz zakładów przemysłowych, gdzie istnieje ryzyko zawilgocenia i kontaktu ze środkami chemicznymi. Do pokrywania ścian i innych powierzchni, w tym metalowych nadają się także farby proszkowe. Do ich aplikacji warto kupić u nas agregaty malarskie o dużej wydajności marki Wagner. Dobrym rozwiązaniem zabezpieczającym przed wilgocią są również farby poliuretanowe. Ich zastosowanie to malowanie na jednostkach pływających.

Więcej informacji dotyczących Frankowski Coating i sprzedawanych przez nas farb uzyskają Państwo telefonicznie i e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Frankowski Coating Sp. z o.o. z lokalizacji: Rusocin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe