Suleyman Sławomira Grabias

Budownictwo ogólnobudowlane, hydrotechniczne oraz drogowe

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Piaskowa 38, 83-032 Skowarcz pomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
508197433
Suleyman Sławomira Grabias

Informacje

Opis działalności
Nasza firma istnieje od czerwca 2014r. Zajmujemy się budownictwem ogólnobudowlanym, hydrotechnicznym i drogowym. W naszej działalności kierujemy się dobrem klienta, zawsze stawiając na dłuższą współpracę. Naszym kontrahentom płacimy bez żadnych opóźnień a z podpisanych umów wywiązujemy się zawsze w uzgodnionych terminach.
Produkty i usługi
Wynajem sprzętu budowlanego na godziny:
• koparko-ładowarki (łyżka 40cm, 60cm, łyżka skarpowa, widły, zawiesie do trzymania płyt szalunkowych, zawiesie do układania płyt Yomb),
• minikoparki,
• koparki kołowe,
• kontenery magazynowe,
• kontenery socjalne.

Roboty budowlane godzinowe:
• roboty trudne do oszacowania możemy wykonać w rozliczeniu godzinowym.

Wyposażenie pracownika:
• kask, kamizelka, ubranie i buty robocze, okulary ochronne,
• badania lekarskie i szkolenie bhp, zapoznanie z ryzykiem zawodowym,
• zapewniony dojazd, nocleg.

Wynajem kontenerów socjalnych i magazynowych:

W cenie zawarty:
• dowóz kontenera na budowę i odwóz.

Usługi budowlane:
• usługi remontowo - budowlane,
• ogrodzenia tymczasowe,


U podstaw naszej działalności kładziemy profesjonalne podejście do kwestii współpracy z Klientem, oferowanie usług oraz maszyn najwyższej jakości, a także indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Osoby korzystający z naszych usług doceniają nasze zaangażowanie oraz terminowość. Podejmując się każdego zlecenia analizujemy potrzeby Klienta oraz dostosowujemy nasz zakres usług do tych potrzeb.
Marki i specjalizacje
Wynajem sprzętu budowlanego

Nasz park maszyn budowlanych stale poszerzamy i unowocześniamy. Dbamy o to, aby regularnie przeprowadzane były okresowe przeglądy techniczne, które mają na celu lokalizowanie usterek. Nasz sprzęt budowlany to sprzęt najwyższej jakości, pochodzący od najlepszych branżowych producentów.

Roboty budowlane godzinowe

Każdy robotnik budowlany ma szkolenie bhp, badania lekarskie i ocenę ryzyka zawodowego. Jest odpowiednio wyposażony w ubiór, kask i kamizelkę ostrzegawczą.
Certyfikaty
Zasięg działania: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Malbork, Tczew, Cedry Wielkie, Sobieszewo, Miłobądz, Pruszcz Gdański, Straszyn, Grabiny Zameczek, Skowarcz, Pszczółki, Różyny, Cieplewo, Trąbki Wielkie, Jagatowo, Suchy Dąb.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
R
Robert
Spoko firma, działka zrównana, jak trzeba. Pięć na pięć.
I
Iwona
Dobrze oceniam firmę Suleyman - ze względu na poważne podejście do pracy, rzetelną realizację i nieprzekroczenie terminu.
K
kris1967
Wynajem kontenera bardzo dla mnie opłacalny, dodatkowo zajęli się przywozem i odbiorem, o nic nie musiałem się martwić. Udana współpraca.
J
Jarek
Sprawnie wykonane wykopy - przede wszystkim porządny sprzęt i ogarnięci pracownicy, więc robota szybko szła. Polecam firmę.