Suleyman Sławomira Grabias

Budownictwo ogólnobudowlane, hydrotechniczne oraz drogowe

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Piaskowa 38, 83-032 Skowarcz pomorskie
(12 reviews) napisz opinię
Suleyman Sławomira Grabias
ul. Piaskowa 38, 83-032 Skowarcz pomorskie
Telefon
Suleyman Sławomira Grabias

Informacje

Opis działalności firmy Suleyman Sławomira Grabias w Skowarcz
Firmę Suleyman założyliśmy w 2014 roku. Nasza siedziba znajduje się w Skowarczu, w województwie pomorskim. Zajmujemy się budownictwem ogólnobudowlanym, hydrotechnicznym, i drogowym. W naszej działalności kierujemy się dobrem klienta, zawsze stawiając na dłuższą współpracę. Naszym kontrahentom płacimy bez żadnych opóźnień a z podpisanych umów wywiązujemy się zawsze w uzgodnionych terminach.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje wynajem sprzętu budowlanego na godziny:
• koparko-ładowarki (łyżka 40cm, 60cm, łyżka skarpowa, widły, zawiesie do trzymania płyt szalunkowych, zawiesie do układania płyt Yomb),
• minikoparki,
• koparki kołowe,
• kontenery magazynowe,
• kontenery socjalne.

Wykonujemy też roboty budowlane godzinowe. Roboty trudne do oszacowania możemy wykonać w rozliczeniu godzinowym. Oprócz tego oferujemy także usługi remontowo-budowlane oraz montaż ogrodzeń tymczasowych.

Wyposażenie każdego naszego pracownika to:
• kask, kamizelka, ubranie i buty robocze, okulary ochronne,
• badania lekarskie i szkolenie bhp, zapoznanie z ryzykiem zawodowym,
• zapewniony dojazd, nocleg.

Oprócz tego prowadzimy również wynajem kontenerów socjalnych i magazynowych. Cena obejmuje dowóz kontenera na budowę i odwóz.

U podstaw naszej działalności kładziemy profesjonalne podejście do kwestii współpracy z Klientem, oferowanie usług oraz maszyn najwyższej jakości, a także indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Osoby korzystający z naszych usług doceniają nasze zaangażowanie oraz terminowość. Podejmując się każdego zlecenia, analizujemy potrzeby Klienta oraz dostosowujemy nasz zakres usług do tych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu - firma Suleyman w Skowarczu.
Zasięg działania
Firma Suleyman Sławomira Grabias z lokalizacji: Skowarcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(12 reviews) napisz opinię
W
Wojciech
Ich sprzęt to nowoczesne maszyny budowlane. Koparko-ładowarka dała sobie radę na grząskim gruncie.
M
Magdalena
Mają dobre ceny za wynajem kontenerów magazynowych. Zadbali też o to, żebyśmy nie musieli martwić się odbiorem oraz wywozem. Transport zapewnili nam sami.
P
pietrekLG
Firma postawiła dla nas ogrodzenie tymczasowe. Zajęło im to naprawdę niewiele czasu, wszystko wykonane prawidłowo.
G
Gikisoa
Zleciliśmy im kilka prac budowlanych i ziemnych. Udostępnili nam koparkę kołową i zagęszczarkę, więc prace na budowie postępowały bardzo sprawnie. Operator na czas zjawiał się na placu i bez problemu wykonywał wszystkie zlecone mu zadania.
V
Valdus321
Wynajęliśmy od nich kontenery socjalne na czas budowy. Cena była naprawdę przystępna, tym bardziej że firma sama przywiozła oraz odebrała od nas kontenery.
J
Jarosław
Firma wypożyczyła nam koparko-ładowarkę razem z obsługą operatorską. Ponieważ operator doskonale realizował wszystkie zadania, to prace szły sprawnie i okres wynajmu maszyny nie był długi, więc nie płaciliśmy dużo. Wykopy zostały wykonane dokładnie według projektu. Polecam współpracę z firmą Suleyman.
S
Sylwia
Szybko wykonane wykopy, bez żadnych zastrzeżeń co do jakości. Polecam serdecznie.
J
Julian
Kontenery świetnie się sprawdzają podczas budowy, jako kantyna, zwłaszcza, że wynajem nie jest drogi. Dla mnie, jako właściciela firmy budowlanej idealne rozwiązanie.
R
Robert
Spoko firma, działka zrównana, jak trzeba. Pięć na pięć.
I
Iwona
Dobrze oceniam firmę Suleyman - ze względu na poważne podejście do pracy, rzetelną realizację i nieprzekroczenie terminu.
K
kris1967
Wynajem kontenera bardzo dla mnie opłacalny, dodatkowo zajęli się przywozem i odbiorem, o nic nie musiałem się martwić. Udana współpraca.
J
Jarek
Sprawnie wykonane wykopy - przede wszystkim porządny sprzęt i ogarnięci pracownicy, więc robota szybko szła. Polecam firmę.