Zakład Usług Hydrogeologicznych. Florczuk J.

Studnie, odwodnienia wykopów, projekty, dokumentacje, operaty wodnoprawne

Studnie
ul. Tęczowa 72, 83-010 Straszyn pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 345 08 20
605407215
Jarosław Florczuk
605407215

Agnieszka Bugalska
501494228

Może cię zainteresować
Zakład Usług Hydrogeologicznych. Florczuk J.

Informacje

O nas
Obszar działalności naszej firmy to geologia i hydrogeologia. Prace i usługi, które oferujemy, świadczymy kompleksowo. Uważamy, że jest to najlepsza forma realizacji i dla Inwestorów i dla nas. Nasi Klienci nie muszą zmagać się z zawiłymi procedurami prawnymi i skomplikowanymi przepisami, robimy to za Nich. Działamy szybko i skutecznie.
Opis działalności
Oferujemy kompleksową realizację zadań z zakresu geologii i hydrogeologii. Świadczymy usługi projektowe, dokumentacyjne i wykonawcze. Wykonujemy studnie głębinowe, otwory obserwacyjne, odwodnienia wykopów budowlanych, projekty robót geologicznych, dokumentacje geologiczne i geologiczno – inżynierskie oraz operaty wodnoprawne. Prowadzimy nadzory i monitoringi.
Produkty i usługi
Realizujemy prace z dziedzin: geologia i hydrogeologia.

Wykonujemy: studnie głębinowe, otwory obserwacyjne (piezometry), odwodnienia wykopów budowlanych, obudowy studzienne, badania geologiczne i badania geotechniczne, badania sprawności studni, monitoringi wód podziemnych, badania gruntu, chlorowania studni, wymieniamy pompy głębinowe, prowadzimy nadzory hydrogeologiczne.

Ponadto, realizujemy pełen zakres usług projektowo-dokumentacyjnych dotyczący ujęć wód podziemnych i pozwoleń wodnoprawnych, a w szczególności: dokumentacje hydrogeologiczne i geologiczne, projekty robót geologicznych, operaty wodnoprawne, opinie hydrogeologiczne, ekspertyzy, karty informacyjne przedsięwzięcia (do decyzji środowiskowych), plany ruchu zakładów wykonujących roboty geologiczne itp.

Wszystkie wykonywane zlecenia są realizowane terminowo. Świadczone przez nas usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Cenne doświadczenie i kwalifikacje kadry pracowniczej dają Państwu gwarancję precyzyjności i satysfakcji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
Sopot, tczewski, pucki, kartuski, kołobrzeski, lęborski, nowodworski, wejherowski, tucholski, malborski, kwidzyński, koszaliński, świecki, bytowski, Gdańsk, Gdynia, kętrzyński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń