Zakład Usług Hydrogeologicznych. Florczuk J.

Studnie, odwodnienia wykopów, projekty, dokumentacje, operaty wodnoprawne

Geolodzy i geofizycy
ul. Tęczowa 72, 83-010 Straszyn pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 345 08 20
605407215
Jarosław Florczuk
605407215
j.florczuk@zuh.net.pl
Agnieszka Bugalska
501494228
a.bugalska@zuh.net.pl
Adres korespondencyjny
ul. Tęczowa 72, 83-010 Straszyn pomorskie

Informacje

O nas
Obszar działalności naszej firmy to geologia i hydrogeologia. Prace i usługi, które oferujemy, świadczymy kompleksowo. Uważamy, że jest to najlepsza forma realizacji i dla Inwestorów i dla nas. Nasi Klienci nie muszą zmagać się z zawiłymi procedurami prawnymi i skomplikowanymi przepisami, robimy to za Nich. Działamy szybko i skutecznie.
Opis działalności
Zakład Usług Hydrogeologicznych zlokalizowany jest w Straszynie, na terenie województwa pomorskiego. Założycielem przedsiębiorstwa jest Jarosław Florczuk. Głównym profilem działalności jest świadczenie usług w zakresie geologii i hydrologii.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi projektowe, dokumentacyjne i wykonawcze. Wykonujemy studnie głębinowe, otwory obserwacyjne, odwodnienia wykopów budowlanych, projekty robót geologicznych, dokumentacje geologiczne i geologiczno – inżynierskie oraz operaty wodnoprawne. Prowadzimy nadzory i monitoringi.

Realizujemy prace z dziedzin: geologia i hydrogeologia.

Wykonujemy: studnie głębinowe, otwory obserwacyjne (piezometry), odwodnienia wykopów budowlanych, obudowy studzienne, badania geologiczne i badania geotechniczne, badania sprawności studni, monitoringi wód podziemnych, badania gruntu, chlorowania studni, wymieniamy pompy głębinowe, prowadzimy nadzory hydrogeologiczne.
Oferujemy kompleksową realizację zadań z zakresu geologii i hydrogeologii.

Ponadto,realizujemy pełen zakres usług projektowo-dokumentacyjnych dotyczący ujęć wód podziemnych i pozwoleń wodnoprawnych, a w szczególności: dokumentacje hydrogeologiczne i geologiczne, projekty robót geologicznych, operaty wodnoprawne, opinie hydrogeologiczne, ekspertyzy, karty informacyjne przedsięwzięcia (do decyzji środowiskowych).

Zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń