Bartłomiej Radelski Budownictwo

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Bieszczadzka 35, 83-041 Sucha Huta pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
736 135 135
Adres korespondencyjny
ul. Bieszczadzka 35, 83-041 Sucha Huta pomorskie

Informacje

Opis działalności
Podstawowym profilem działalności firmy jest budowa domów do stanu surowego. Wykonujemy stan surowy, stan surowy otwarty/zamknięty, stan deweloperski oraz konstrukcje budowlane (żelbetowe, drewniane, stalowe) Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 2017 roku. Dzięki ciężkiej, systematycznej pracy zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów. Siedziba zakładu mieści się w Suchej Hucie, na terenie województwa pomorskiego.
Produkty i usługi
O najwyższą jakość usług budowlanych dba właściciel Bartłomiej Radelski. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby jakość wykonanych przez nas prac zadowoliła nawet najbardziej wymagających klientów.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób rzetelny i indywidualny, krok po kroku realizując projekt przedstawiony przed rozpoczęciem budowy. Budownictwo nie ma przed nami tajemnic. Jesteśmy gotowi podjąć się najtrudniejszych realizacji, lubimy wyzwania.

Budowa domu do stanu surowego to najczęstsze zlecenie, który wykonujemy.

Dodatkowo nasza firma oferuje:

-docieplenia domów,
-prace elewacyjne,
-prace murarskie,
-roboty fundamentowe,
-remonty domów.

Dodatkowo wykonamy prace brukarskie, dachy, przyłącz wod-kan, odwodnienia, drenaże. Zajmiemy się budową garażu, budynków gospodarczych, budową hal.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem najwyższej klasy, który znacznie przyspiesza i ułatwia realizacje projektów. Gwarantujemy terminowość i profesjonalizm. Budowa domu do stanu surowego to tylko część oferty firmy. W celu zdobycia szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu.

Z chęcią podejmujemy się remontów pomieszczeń użytkowych i wykonujemy remonty mieszkań. Nieustannie poszerzamy zakres naszej wiedzy i umiejętności, aby móc zaoferować Państwu kompleksowe usługi w przystępnych cenach. Podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, ponieważ mamy ambicje być najlepszą firmą budowlaną na rynku.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Paweł
Bardzo dobrzy fachowcy! Budują bardzo dokładnie. Zdecydowanie polecam.