Alda. Import, eksport, skup

Zajmujemy się obrotem palet

Palety
ul. Gdańska 1, 83-034 Trąbki Wielkie pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
515 721 783
515721783
Adres korespondencyjny
ul. Gdańska 1, 83-034 Trąbki Wielkie pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Alda, prowadzona jest przez Alicję Bębenek. Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku od 1999 roku w Trąbkach Wielkich, na terenie województwa pomorskiego. Naszą specjalnością jest skup oraz sprzedaż wszystkimi typami palet.Skupy posiadamy pod adresem: 81-061 Gdynia ul. Hutnicza 36 83-031 Łęgowo ul. Tczewska 86
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest obrót paletami każdego typu. W naszej firmie kupią oraz sprzedadzą Państwo Europalet, palety przemysłowe, nietypowe oraz nadstawki paletowe. Odkupujemy od Klientów uszkodzone palety, które obieramy i przewozimy własnym transportem.

W ramach naszej oferty proponujemy Klientom między innymi:

- europalety używane I, II gat.,
- europalety uszkodzone,
- palety przemysłowe,
- palety nietypowe,
- nadstawki paletowe,
- połówki palet.

Aby sprostać wymaganiom każdego Klienta, wykonujemy również palety na zamówienie. Tworzymy w tym przypadku palety różnej wielkości oraz jakości. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się meble ogrodowe i nie tylko wykonane z palet. To bardzoekonomiczny oraz trwały i designerski element ogrodu, a nawet sypialni. Odpowiednio zaimpregnowana paleta może służyć jako mebel przez wiele lat.

Gwarantujemy atrakcyjne centy, które są adekwatne do proponowanych produktów. Palety, które chcą Państwo sprzedać obieramy własnym transportem, dzięki temu Klienci nie muszą martwić się o transport dużych elementów. Nasz skup obejmuje tereny Trójmiasta oraz jego dalsze i bliższe okolice.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Alda z Gdyni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń