Carboline Polska Sp. z o.o.

Najlepsze farby ogniochronne

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Słoneczna 29, 83-021 Wiślina pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 342 23 85
farby@carboline.pl
Warszawa ul. Przecławska 5
226785502
http://www.carboline.pl
Carboline Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Carboline Polska znajduje się w Wiślinie, w powiecie gdańskim, w województwie pomorskim. Na krajowym rynku działamy już ponad 20 lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to produkcja wyrobów ogniochronnych. Mamy wieloletnie doświadczenie związane z badaniem tego rodzaju produktów, a także doskonale znamy branżę. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie wskazać najkorzystniejsze rozwiązanie techniczne. Możemy też pomóc w optymalizacji kosztów zabezpieczenia całego obiektu.

Nasza idea to kompleksowe zabezpieczenie ogniochronne obiektu. Klientom firmy Carboline Polska dostarczamy całą gamę produktów do zabezpieczeń ogniochronnych, które doskonale sprawdzą się przy wykonywaniu zabezpieczeń wymaganych prawem przepustów, węzłów konstrukcyjnych czy dylatacji. W ofercie mamy między innymi:
- pasty,
- taśmy pęczniejące,
- kołnierze,
- opaski.

Działamy również jako dystrybutor farb odpornych na wysokie temperatury i najcięższą korozję, a także różne niekorzystne warunki środowiskowe, w tym wspomaga nas światowy koncern Carboline.

W bogatej foercie firmy Carboline Polska znaleźć można produkty, który zabezpieczają głównie:
- dylatacje,
- uszczelki drzwiowe,
- kratki wentylacyjne,
- kable,
- przejścia kombinowane,
- rury palne bez izolacji,
- rury palne w izolacji,
- rury metalowe bez izolacji,
- rury metalowe w izolacji.

Sporym zainteresowaniem cieszą się zabezpieczenia konstrukcji drewnianych, żelbetowych i stalowych. Do tego celu można wykorzystać przede wszystkim: obrzutki trudnopalne do pasywnej ochrony przeciwpożarowej, farby ogniochronne, ogniochronne dwuskładnikowe farby hybrydowe, wodorozcieńczalne farby ogniochronne, pęczniejące farby ogniochronne.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Carboline Polska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń