Diampol Roman Rediger

Montaż wykładzin w konkurencyjnych cenach

Hurtownie parkietu i paneli podłogowych
ul. Fenikowskiego 23, 83-330 Żukowo pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 14:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
698 103 317
586859637

Diampol Roman Rediger

Informacje

Opis działalności
W firmie Diampol świadczymy usługi na rzecz sprzedaży i montażu różnego rodzaju wykładzin. Właścicielem jest Roman Rediger. Nasza siedziba mieści się w Żukowie, na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Jako firma współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i instytucjami oraz przedsiębiorstwami. Dysponujemy szerokim asortymentem różnego rodzaju wykładzin, takich jak wykładziny PCV, dywanowe, ścienne i sportowe.

O naszym profesjonalizmie świadczą uzyskane certyfikaty instalatorskie oraz pozytywne recenzje. Jesteśmy odpowiedzialni za dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych wykładzin na terenie całego kraju.

Oprócz wykładzin, świadczymy także usługi posadzkarskie. Odpowiednio przygotowujemy podłoże pod świadczone przez nas usługi. Nasza oferta to:
- naprawa betonu
- panele podłogowe,
- wylewki samopoziomujące pod parkiet, gres,
- wzmocnienie betonu
Nasze usługi doceniło już wielu zadowolonych Klientów. Każdemu z nich odpowiednio doradzamy w doborze najlepszych propozycji. Dbamy, by każdy z nich możliwie najmniejszym kosztem otrzymał jak najwięcej korzyści. Trwałość efektów naszej pracy to zasługa profesjonalistów, których zatrudniamy.

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, terminowość oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Kodojak
Oferują wykładziny podłogowe w świetnych cenach. Polecam.
I
Irocenyn
Polecam serdecznie. Zleciłem im naprawę pęknięcia betonu na moim podjeździe i muszę przyznać, że nie ma po nim śladu. Wielkie uznanie Panowie!
E
Emu886
Ich wykładziny dywanowe świetnie sprawdzają się w naszym przedszkolu. Panowie naprawdę przyłożyli się do wykonania prac, przez co wierzę, że efekt będzie nam służył przez lata!