Richert s.c.

Profesjonalne usługi asenizacyjne

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Legionów 7, 83-330 Żukowo pomorskie
poniedziałek 8:00 - 20:00
wtorek 8:00 - 20:00
środa 8:00 - 20:00
czwartek 8:00 - 20:00
piątek 8:00 - 20:00
sobota 8:00 - 20:00
niedziela 8:00 - 20:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
695 588 128
667600000
http://richertscieki.pl
695588128
586946215
Adres korespondencyjny
ul. Legionów 7, 83-330 Żukowo pomorskie

Informacje

O nas
Jesteśmy wszechstronni i elastyczni. Usługi świadczymy zarówno dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji, jak i klientów indywidualnych. Każdego zleceniodawcę traktujemy indywidualnie, dopasowując ofertę do konkretnych oczekiwań. Zapewniamy profesjonalne doradztwo – zaproponujemy czyszczenie szamba najskuteczniejszą metodą, podpowiemy, z jaką częstotliwością powinien odbywać się wywóz ścieków.

Zgodnie ze standardem naszej firmy, każdą usługę poprzedzają bezpłatne konsultacje i wycena. Realizując zlecenia na opróżnianie szamba i wywóz nieczystości, zachowujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa i troski o środowisko. Podejmujemy stałą współpracę lub jednorazowe zlecenia.

* Usługi asenizacyjne:
Zapewniamy pełen zakres standardowych usług asenizacyjnych, takich jak czyszczenie i wywóz szamba. Wykonujemy również zlecenia nietypowe, co pozwala w pełni wykorzystać nasz potencjał technologiczny. Podejmujemy się czyszczenia zbiorników przemysłowych oraz przydomowych o nietypowej budowie, co daje Państwu pewność i komfort posiadania zadbanych, funkcjonujących bezawaryjnie zbiorników. Czyszczenie szamba i przydomowej oczyszczalni ścieków powinno odbywać się regularnie raz w roku, a niekiedy nawet dwa razy. Wykonamy je bez zarzutu!

* Wywóz nieczystości
Podstawę naszej firmy stanowi odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza oraz zaplecze, którego wymaga profesjonalna asenizacja.

Posiadamy samochody asenizacyjne o pojemności:
10 m3, 12 m3, 14 m3, 16 m3, 20 m3, dzięki czemu możemy realizować zlecenia różnego typu.

Nasi pracownicy to fachowcy w każdym calu, dlatego gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, wykonane terminowo, sprawnie i solidnie.
Opis działalności
Firma RICHERT S.C. od ponad 20 lat zajmuje się wywozem nieczystości płynnych. Oferujemy usługi asenizacyjne związane z opróżnianiem zbiorników bezodpływowych i czyszczeniem toalet chemicznych. Mamy także wieloletnie doświadczenie w konserwacji przydomowych oczyszczalni ścieków oraz we wszelkich pracach związanych z profesjonalnym czyszczeniem kanalizacji.
Produkty i usługi
* Wywóz ścieków - Żukowo i okolice

Usługi firmy Richert obejmują:usługi asenizacyjne
- wywóz szamba (wywóz nieczystości płynnych z domowych kanalizacji)
- oczyszczanie zbiorników i opróżnianie szamba
- oczyszczanie minioczyszczalni
- konserwacja przydomowych oczyszczalni ścieków
- opróżnianie toalet chemicznych
- czyszczenie kanalizacji

* Opróżnianie szamba
Asenizacja proponowana przez naszą firmę odbywa się przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Działamy kompleksowo – od opróżniania i czyszczenia zbiorników poprzez ich konserwację aż po wywóz ścieków samochodami asenizacyjnymi o różnej pojemności.

* Czyszczenie kanalizacji
Oferujemy czyszczenie kanalizacji:
- fachowo
- szybko
- terminowo
- skutecznie
- ekologicznie

W celu omówienia szczegółów współpracy zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdynia, Sopot, kartuski, kościerski, malborski, pucki, tczewski, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń