"Styl" S.C. L. Lubocki S. Wielgus w Panoramie Firm

"Styl" S.C. L. Lubocki S. Wielgus

Zapraszamy do naszej nowej placówki w Żukowie przy ul.Gdańskiej 5.

ul. Gdańska 5
83-330 Żukowo, woj. pomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  09:00 - 17:00
 2. wtorek:
  09:00 - 17:00
 3. środa:
  09:00 - 17:00
 4. czwartek:
  09:00 - 17:00
 5. piątek:
  09:00 - 17:00
 6. sobota:
  09:00 - 13:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Jesteśmy firmą, która dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta, istnieje od 1999 roku. Oferujemy w sprzedaży stolarkę okienną i drzwiową oraz bramy garażowe i przemysłowe

O nas

Oferujemy w sprzedaży stolarkę okienną i drzwiową oraz bramy garażowe i przemysłowe. Proponujemy Państwu nowoczesne, praktyczne i solidne rozwiązania wiodących na rynku producentów, które będą służyły Państwu przez lata.

W swojej ofercie posiadamy drzwi: DRE, POL-SKONE, PORTA, GERDA, KMT, DOORSY, CAL. Sprzedawane okna PCV produkowane są w systemach VEKA oraz IGLO5 firmy DRUTEX.

Posiadamy ekipę, która wykona dla Państwa montaż. Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji produktów w naszych sklepach. Szeroka wiedza w zakresie produktów oraz lata praktyki zawodowej czynią z nas profesjonalistów.

Obszarem naszej działalności jest w głównej mierze region pomorski.

* * * Zapraszamy * * *

Nasi główni klienci

klient indywidualny

Marki i specjalizacje

Bram Tech, , Vertex, Nice, Drutex, KMT Stal, Porta Drzwi, Pol-Skone, Inter Door, Sztuk-Mar, Gerda, DOORSY, Cal, Lupol.

Produkty i usługi

* Okna
Okna firmy DRUTEX S.A. produkowane są na bazie profili PVC, wyposażone standardowo w okucia obwiedniowe firmy MACO, w szybę zespoloną jednokomorową - pakiet szybowy firmy GUARDIAN.

* Bramy garażowe segmentowe
Bramy segmentowe to nowoczesne bramy, które nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

* Rolety
- Rolety zewnętrzne
Produkowana ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium.Chroni przed czynnikami zewnętrznymi, począwszy od atmosferycznych, a skończywszy na ingerencji nieproszonych gości.
- Rolety wewnętrzne
Rolety materiałowe to popularna forma zasłonięcia okien przed promieniami słonecznymi, która oprócz walorów praktycznych stanowi bardzo efektowną dekorację wnętrz. Występują w kilku odmianach w zależności od sposobu montażu. Szeroki wachlarz tkanin w naszym katalogu pozwala dobrać kolor oraz wzór zgodnie z Państwa oczekiwaniem.

* Automatyka
Spin, Tom SM, ShelKit, Wingo 5000, Rokit

* Drzwi
Drzwi zewnętrzne drewniane w systemie Softline wykonane z drewna sosnowego i meranti spełniają nie tylko oczekiwania estetyczne, ale również wymogi budowlane.

Znakiem rozpoznawczym dla profilu Softline są wyrafinowane, opływowe kształty, o gładkiej i lśniącej powierzchni, które dają swoim użytkownikom bardzo wymierne korzyści.

Konstrukcja drzwi zewnętrznych Softline wykonana z drewna sosnowego lub meranti klejonego trójwarstwowo o grubości 68 mm.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Chojnice, Tczew, Gdynia, Starogard Gd., Kościerzyna, Wejherowo, Sopot, Nowy Dwór Gd., Lębork, Bytów
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(1 opinia)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Arek
2018-04-25
Przyzwoite ceny i fajne podejście do klienta. Polecam.

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Gdańska 5
83-330 Żukowo, woj. pomorskie