Koli Sp. z o.o.

Badania wizualne, penetracyjne oraz magnetyczno-proszkowe

Badania nieniszczące
ul. Lotnicza 119, 80-297 Banino pomorskie
Poniedziałek 07:30 - 15:30
Wtorek 07:30 - 15:30
Środa 07:30 - 15:30
Czwartek 07:30 - 15:30
Piątek 07:30 - 15:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
(58) 684 86 61
586848662
koli@koli.com.pl
Może cię zainteresować
Koli Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Koli z siedzibą w Baninie. Na rynku działamy już od 1991 roku, specjalizując się w pomiarach oraz badaniach nieniszczących NDT. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników oraz korzystamy z nowoczesnej aparatury. Zapewniamy rzetelną i terminową realizację zlecanych przez Państwa zadań.
Produkty i usługi

Od ponad dwudziestu ośmiu lat nasza firma buduje swoją pozycję na rynku eksploatacji i inspekcji konstrukcji metalowych. Realizujemy nawet najbardziej zaawansowane i wymagające zlecenia. Głównym profilem naszej działalności są badania NDT, które wykonywane są zawsze zgodnie z najwyższymi standardami. Bogata i rzetelna oferta usług NDT sprawia, że nasza pozycja na rynku stale się umacnia. Wśród najpopularniejszych badań oferowanych naszym klientom przeważają kontrole wizualne, magnetyczno-proszkowe, pomiary i zaawansowane badania ultradźwiękowe. Posługiwanie się aparaturą i sprzętem najwyższej jakości, certyfikaty branżowe i poziom etyczny inspektorów oraz wysokie zaangażowanie w realizowane zadania wyznaczają najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

W firmie Koli z Banina wykonujemy:
- badania wizualne VT,
- badania penetracyjne PT,
- badania magnetyczno-proszkowe MT,
- badania ACFM,
- badania ultradźwiękowe UT.

Każdy klient, któremu zależy na dobrej jakości produkcji lub bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji powinien zwrócić uwagę na konieczność prowadzenia kontroli jakości za pomocą profesjonalnych badań NDT. Nasza oferta może pomóc osiągać te cele.

Przemysłowe laboratoria badań NDT wyposażamy między innymi w: defektoskopy, skanery UT Phased Array i UT-TOFD, próbki odniesienia i wzorców, negatoskopy czy transformatory separacyjne.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
Preparaty do badań penetracyjnych i magnetyczno-proszkowych firmy Magnaflux (Bycotest) (S, UK), Defektoskopy ultradźwiękowe konwencjonalne i Phased Array oraz ich wyposażenie firmy Sonatest (UK), Wzorce i próbki do badań firmy Sonaspection (UK), defektoskopy i wyposażenie do badań ACFM TSCIS-Eddyfi (UK, USA), Lampy i latarki ultrafioletowe firmy Spectronics Corp. (USA), Specjalistyczne usługi diagnostyczne wspólnie z firmą Dekra (S, D) oraz RWEnPower (UK).
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
Z
Zlona
Mają nowoczesną aparaturę, a ich inspektorzy to najwyższej klasy specjaliści.
F
FDolas
Z firmą Koli współpracuję od lat. To sprawdzony wybór, gdy musisz wykonać badania nienieszczące.
D
Djihec
Rzetelne i terminowe wykonywanie badań wizualnych VT oraz penetracyjnych PT. Profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia.
Z
Zigabuj
Sprawdzony wykonawca badań nieniszczących NDT. Z takim fachowcami można być spokojnym o bezpieczną eksploatację konstrukcji.

Słowa kluczowe

ndt,
paut,
acfm,