Justyna Flont Usługi Sprzątające JUSTIN

Kompleksowe usługi sprzątające dla firm i domów.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Słowackiego 16, 80-209 Chwaszczyno pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
533 007 345
Adres korespondencyjny
ul. Słowackiego 16, 80-209 Chwaszczyno pomorskie

Informacje

Opis działalności
Usługi sprzątające JUSTIN Justyna Flont to firma zlokalizowana w Chwaszczynie. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, biur oraz domów. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Justyna Flont.
Produkty i usługi
Nasza firma sprzątająca to gwarancja czystej i uporządkowanej przestrzeni. Jesteśmy obecni na rynku od ponad ośmiu lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz spore grono usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Świadczone przez nas usługi to między innymi:

- Sprzątanie obiektów,
- Mycie okien,
- Mycie podłóg,
- Odkurzanie.

Zajmujemy się sprzątaniem domów mieszkalnych, mieszkań oraz biur. Wszystkie podejmowane przez nas prace wykonujemy w sposób kompleksowy. Zajmujemy się myciem podłóg, odkurzaniem wykładzin oraz ścieraniem kurzy z dostępnych powierzchni. Dokładnie sprzątamy i dezynfekujemy toalety, a także myjemy powierzchnie zmywalne w kuchni. Wymieniamy także worki na śmieci.

Nasza kadra to zespół doświadczonych sprzątaczek, które dzięki swojemu wieloletniemu stażu w zawodzie oraz dokładności i skrupulatności są w stanie poradzić sobie z każdym, nawet najbardziej uciążliwym zabrudzeniem. Dokładnie wiemy jak zachować czystość. Gwarantujemy Państwu terminowość, rzetelność oraz staranność wykonywanych przez nas prac.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, bytowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, tczewski, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń