Kowalski Przedsiębiorstwo wielobranżowe Tomasz Kowalski

Komplet usług brukarskich

Brukarstwo
ul. Leśna 2A, 83-332 Dzierżążno pomorskie
(7 reviews) napisz opinię
Kowalski Przedsiębiorstwo wielobranżowe Tomasz Kowalski
ul. Leśna 2A, 83-332 Dzierżążno pomorskie
NIP
5891745312
Telefon
Kowalski Przedsiębiorstwo wielobranżowe Tomasz Kowalski

Informacje

Opis działalności firmy Kowalski Przedsiębiorstwo wielobranżowe Tomasz Kowalski w Dzierżążno
Nasza firma działa w branży brukarsko-drogowej i transportowej. Świadczymy komplet usług brukarskich włącznie z dostarczeniem materiałów na teren budowy. Podejmujemy się takich prac jak układanie kostki brukowej, równania działek, przygotowania ternu pod budowy i wielu innych usług. W naszej ofercie znajduje się także wynajem wywrotek.
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług brukarsko-budowlanych. Naszą specjalizację stanowi układanie kostki brukowej choć oferta firmy jest znacznie bardzie obszerna. W zakresie tym posiadamy wieloletnie doświadczenie budowane jeszcze na długo przed powstaniem przedsiębiorstwa.

Klientom oferujemy również profesjonalny transport samochodowy obejmujący przewóz takich materiałów jak piasek, czarnoziem, żwir, gruz czy ziemia ogrodowa. Podejmujemy się również realizacji usług sprzętowych. Wynajmujemy koparki i koparko ładowarki renomowanych marek. Są one świetnym rozwiązaniem dla Klientów nie prowadzących zazwyczaj prac z ich wykorzystaniem gdyż zakup tego sprzętu jest dużą inwestycją.

Dodatkowa działalność:
- kruszenie gruzu,
- kruszenie betonu,
- rozbiórki.

Zajmujemy się głównie wyburzeniami mniejszych obiektów, wykonujemy rozbiórki metodą tradycyjną. Warto wspomnieć, iż powadzimy także prace ziemne głównie na terenie powiatu kartuskiego i okolic.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!
Zasięg działania
Firma Kowalski Przedsiębiorstwo wielobranżowe Tomasz Kowalski z lokalizacji: Dzierżążno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gdańsk, gdański, kartuski, kościerski

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
K
Krzysztof
Chciałbym gorąco polecić firmę pana Tomasza Kowalskiego. Panowie znają się na układaniu kostki brukowej i widać to na pierwszy rzut oka.
A
Agnieszka
Realizowali dla nas zamówienie związane z wyburzeniem budynku, zajmowali się też brukowaniem placu. Polecam każdemu!
S
Sandra
Pełna obsługa jeśli chodzi o układanie kostki, łącznie z przygotowaniem terenu.
K
Karol
Polecam każdemu kto szuka dobrej ekipy zajmującej się układaniem kostki brukowej.
K
Kokosek
Świetni specjaliści, bez problemu ułożyli nam taki wzór jaki chcieliśmy. Terminowo, fachowo, w dobrej cenie.
R
Robert
Korzystaliśmy z ich usług, zajmowali się układaniem u nas w ogrodzie wszelkich alejek i ścieżek. Polecam, solidna ekipa.
R
Raqa77
Układali u nas podjazd przed domem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podjazd wygląda elegancko, widać, że został starannie wykonany. Polecam.