Kowalski Przedsiębiorstwo wielobranżowe Tomasz Kowalski

Komplet usług brukarskich

Brukarstwo
ul. Leśna 2A, 83-332 Dzierżążno pomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Kowalski Przedsiębiorstwo wielobranżowe Tomasz Kowalski

Informacje

Opis działalności
Nasza firma działa w branży brukarsko-drogowej i transportowej. Świadczymy komplet usług brukarskich włącznie z dostarczeniem materiałów na teren budowy. Podejmujemy się takich prac jak układanie kostki brukowej, równania działek, przygotowania ternu pod budowy i wielu innych usług. W naszej ofercie znajduje się także wynajem wywrotek.
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług brukarsko-budowlanych. Naszą specjalizację stanowi układanie kostki brukowej choć oferta firmy jest znacznie bardzie obszerna. W zakresie tym posiadamy wieloletnie doświadczenie budowane jeszcze na długo przed powstaniem przedsiębiorstwa.

Klientom oferujemy również profesjonalny transport samochodowy obejmujący przewóz takich materiałów jak piasek, czarnoziem, żwir, gruz czy ziemia ogrodowa. Podejmujemy się również realizacji usług sprzętowych. Wynajmujemy koparki i koparko ładowarki renomowanych marek. Są one świetnym rozwiązaniem dla Klientów nie prowadzących zazwyczaj prac z ich wykorzystaniem gdyż zakup tego sprzętu jest dużą inwestycją.

Dodatkowa działalność:
- kruszenie gruzu,
- kruszenie betonu,
- rozbiórki.

Zajmujemy się głównie wyburzeniami mniejszych obiektów, wykonujemy rozbiórki metodą tradycyjną. Warto wspomnieć, iż powadzimy także prace ziemne głównie na terenie powiatu kartuskiego i okolic.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gdańsk, gdański, Gdynia, kartuski, Sopot

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Karol
Polecam każdemu kto szuka dobrej ekipy zajmującej się układaniem kostki brukowej.
K
Kokosek
Świetni specjaliści, bez problemu ułożyli nam taki wzór jaki chcieliśmy. Terminowo, fachowo, w dobrej cenie.
R
Robert
Korzystaliśmy z ich usług, zajmowali się układaniem u nas w ogrodzie wszelkich alejek i ścieżek. Polecam, solidna ekipa.
R
Raqa77
Układali u nas podjazd przed domem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podjazd wygląda elegancko, widać, że został starannie wykonany. Polecam.