Morad Sp. z o.o.

Systemy aluminiowe dla biur, szkół i domów

Okna
ul. Kościerska 13, 83-300 Kartuzy pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(58) 694 91 50
Adres korespondencyjny
ul. Kościerska 13, 83-300 Kartuzy pomorskie

Informacje

Opis działalności
Morad to spółka znajdująca się w Kartuzach, w województwie pomorskim. Nasza działalność trwa od 1990 roku. W tym momencie produkty dostarczane, są na terenie całego kraju i za granicą. Oferujemy systemy aluminiowe dla budownictwa, które świetnie spełniają swoją rolęw budynkach urzędowych, szkołach, bankach, czy prywatnych posesjach. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Od 30 lat produkujemy i sprzedajemy systemy balustrad, lameli, żaluzji oraz aluminiowe systemy okienne. Mamy doświadczenie w kontakcie z Klientem, dlatego wiemy, co najbardziej cenią sobie użytkownicy naszych produktów. Wszystkie zlecenia realizujemy na czas. Nasi pracownicy to wyszkolona kadra, która udziela niezbędnych instrukcji dotyczących montażu poszczególnych elementów. Stawiamy na rozwój technologii i szeroki zasięg działania.

Nasze główny produkty to:
- okucia do szkła,
- konstrukcje ognioodporne,
- systemy oddymiania i napowietrzania,
- systemy aluminiowe okienno-drzwiowe,
- nawietrzaki Renson,
- ściany i daszki lamelowe,
- kraty aluminiowe i wentylacyjne,
- fasady aluminiowe.

Sprzedajemy także akcesoria do stolarki drzwiowej, takie jak zawiasy, klamki, wkładki i okucia.

Nasze systemy aluminiowe okienno-drzwiowe wyróżniają się wysoką izolacjąakustyczną i termiczną. Są bardzo trwałe i solidne, więc to właśnie ten produkt najczęściej wybierają Klienci. Łatwy montaż zapewnia obniżenie kosztów produkcji budowy. W asortymencie posiadamy systemy aluminiowe zewnętrzne i wewnętrzne.

Nasze systemy fasadowe można łączyć z innymi elementami konstrukcji marki Morad. Fasady świetnie radzą sobie ze złymi warunkami atmosferycznymi.

Aluminiowe balustrady balkonowe mogą mieć zastosowanie wewnętrzne i zewnętrze. Są montowane na tarasach, balkonach, klatkach schodowych i galeriach handlowych. Nasze systemy aluminiowe otrzymały pozytywną opinię Instytutu Techniki Budowlanej.

Zapraszamy do współpracy z firmą Morad z Kartuz. Więcej informacji o produktach można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz pod drugim adresem firmy ul. Tęczowa 41, 80-209 Tuchom.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń