Gabinet psychoterapeutyczny Anna Mucha

Specjalistyczna opieka psychologiczna

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Mściwoja II 13, 83-300 Kartuzy pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet psychoterapeutyczny Anna Mucha
ul. Mściwoja II 13, 83-300 Kartuzy pomorskie
Telefon
Gabinet psychoterapeutyczny Anna Mucha

Informacje

Opis działalności firmy Gabinet psychoterapeutyczny Anna Mucha w Kartuzy
Gabinet psychoterapeutyczny Anny Muchy udziela pacjentom specjalistycznej pomocy psychologicznej. Gabinet znajduje się w Kartuzach. W gabinecie podejmujemy się leczenia depresji, nerwicy, schizofrenii i wielu innych schorzeń.
Produkty i usługi
Zgłoszenie się o pomoc do specjalisty to nie wstyd. Z upływającym czasem rośnie
świadomość społeczna odnośnie problemu, jakim jest depresja, czy nerwica natręctw. Dzięki temu łatwiej jest zrozumieć osobę chorą, a co najważniejsze, pomóc jej w potrzebie. W gabinecie spotykamy się z różnymi przypadkami oraz chorobami, jednak do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Rozmowa z psychologiem nie tylko rzuci nowe światło na Państwa problemy, ale również pomoże je rozwiązać.

Zapewniamy pełną dyskrecję i poufność. Państwa zdrowie, życie oraz kondycja fizyczna jest dla nas wartością nadrzędną. Brak wsparcia, samotność oraz wyparcie może w znacznym stopniu pogorszyć zdrowie psychiczne. Dlatego warto się przełamać i zdecydować się na leczenie. U nas panuje miła oraz przyjazna atmosfera. Zajmujemy się leczeniem takich chorób jak nerwica, depresja czy schizofrenia.

U nas mogą Państwo uzyskać pomoc w problemach osobistych takich jak:

- trudności w podejmowaniu decyzji,
- problemy w relacjach społecznych,
- konflikty małżeńskie, rodzinne,
- kryzys emocjonalny (żałoba, rozwód, utrata pracy),
- wypalenie zawodowe.

Zapewniamy pomoc i wsparcie. Dokładamy wszelkich starań, by zminimalizować czas oczekiwania na wizytę, dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z pomocy szybciej. Pomagamy zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Więcej informacji udzielamy w naszym gabinecie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń