Cce Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Cezary Cieśluk

Doradztwo w zakresie różnych dziedzin prawa

Odszkodowania
ul. Mściwoja II 15/17, 83-300 Kartuzy pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cce Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Cezary Cieśluk

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Cezary Cieśluk i jestem radcą prawnym. Moją kancelarię znajdą Państwo w Kartuzach, na terenie województwa pomorskiego. Świadczę usługi prawne zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Oferuję pomoc w różnych dziedzinach prawa. Zapraszam do sprawdzenia szczegółów oferty.
Produkty i usługi
Zajmuję się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, opracowywaniem projektów aktów prawnych, a także reprezentacją klientów w charakterze pełnomocnika lub obrońcy przed urzędami i sądami. Moją specjalnością jest:
- prawo cywilne,
- prawo rodzinne,
- prawo pracy,
- odszkodowania,
- prawo administracyjne,
- prawo gospodarcze.

W ramach prawa rodzinnego prowadzę sprawy o rozwód i separację, stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, podział majątku wspólnego małżonków, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, pozbawienie/ograniczenie władzy rodzicielskiej, ustalenie ojcostwa oraz alimenty.

Z kolei prawo cywilne obejmuje:
- sprawy o zapłatę,
- sprawy o zniesienie współwłasności,
- sprawy o zasiedzenie,
- sprawy o ustanowienie służebności spadkowych i lokalowych.

Oprócz tego prowadzę postępowanie administracyjne na etapie postępowania przed organami administracji publicznej i na etapie sądowym. Oferuję pomoc w zakresie odwołań od decyzji ZUS, prawa budowlanego, planowania i zagospodarowania przestrzennego, prawa ochrony środowiska, a także dofinansowań z urzędu pracy lub UE.

W zakresie prawa pracy zapewniam doradztwo temat Kodeksu Pracy i ubezpieczeń społecznych, a także prowadzę sprawy o przywrócenie do pracy, czy odszkodowanie za nieuzasadnione bądź niezgodne z prawem wypowiedzenie umowy o pracę.

W mojej ofercie można również znaleźć doradztwo dla przedsiębiorców, w tym konsultację w takich kwestiach jak zakładanie spółek, fundacji i stowarzyszeń, przekształcenia, umowy, czy akty wewnętrzne oraz regulaminy.

Dopełnienie oferty stanowi pomoc w uzyskaniu odszkodowania, w tym za wypadek komunikacyjny, błąd medyczny, odwołany/opóźniony lot, czy zagubiony bagaż. Moi klienci mogą liczyć na rekompensatę w postaci odszkodowania, zadośćuczynienia albo renty.

Szczegóły oferty mojej kancelarii dostępne są na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kartuski, kościerski, lęborski, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń