Nowator Papier i Poligrafia sp. z o.o.

Drukowanie materiałów reklamowych

Drukarnie i poligrafia
os. gen. Józefa Wybickiego 3a, 83-300 Kartuzy pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 681 17 65
Adres korespondencyjny
os. gen. Józefa Wybickiego 3a, 83-300 Kartuzy pomorskie

Informacje

Opis działalności
Nowator Papier i Poligrafia to firma z Kartuz, w województwie pomorskim. Działa od 1995 roku. Specjalizuje się w usługach poligraficznych, w tym w drukowaniu.
Produkty i usługi
Drukarnia Nowator Papier i Poligrafia zapewnia szybkie i dokładne realizowanie nawet najtrudniejszych zleceń. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnymi maszynami, które przeznaczone są do drukowania tradycyjnego i wypukłego. W zakładzie powielane są takie materiały jak:
-wizytówki
-plakaty
-foldery
-nalepki
-etykiety produkcyjne
-papiery firmowe
-broszury
-ulotki reklamowe

Ponadto drukowane są tu książki, a klienci mogą liczyć na przygotowanie powierzonych materiałów do druku.W tym celu studio graficzne wykonuje różne usługi, np. skanowanie oryginalnych materiałów, korygowanie kolorów i wpisywanie tekstów. By całość odpowiadała zamawiającemu wykonywane są próbne wydruki, następnie wprowadzane są ewentualne poprawki i wtedy następuje właściwy wydruk.Wydruki dokonywane są z poczty elektronicznej, płyt CD i DVD oraz zdjęć, rysunków i maszynopisów.

Uzupełnieniem oferty jest wykonywanie pieczątek i stempli.

Wymienione informacje o firmie Nowator Papier i Poligrafia to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Więcej o usługach znajdą Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pisząc lub dzwoniąc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń