HR Invest Magdalena Labudda

Instalacje i urządzenia energetyczne
83-304 Kczewo 112 pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
665 891 755
HR Invest Magdalena Labudda

Informacje

Opis działalności
Firma HR Invest jest zlokalizowana w miejscowości Kczewo, na terenie powiatu kartuskiego, w województwie pomorskim. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu rekrutacji specjalistów, kadry kierowniczej oraz managerów, a także obsługa formalna firm pod względem kadr i płac. Funkcjonujemy aktywnie w branży od pięciu lat.
Produkty i usługi
Przez cały czas istnienia udało nam się uzyskać wielu zadowolonych klientów, wśród których można znaleźć duże i średnie przedsiębiorstwa zarówno z Polski, jak i zza granicy.

W ramach proponowanych przez nas usług znajdą Państwo między innymi:

Obsługę kadr,
Obsługę sprawozdawczą,
Obsługę zagadnień,
Obsługę płac.

Jako obsługę zagadnień rozumiemy tworzenie procedur związanych z podróżą służbową oraz delegowaniem pracowników za granicę. Opisane wyżej usługi to między innymi następujące czynności: wyliczanie podatków, przelewy bankowe, kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej, tworzenie systemów wynagrodzeń czy tworzenie zestawień dla działów księgowych oraz wspomagających zarządzanie i proces audytu.

Prowadzimy rekrutację na specjalistyczne stanowiska wśród których można wymienić programistę maszyn CNC, kierownika robót elektrycznych czy kierownika produkcji. Oprócz rekrutacji oferujemy także różnego rodzaju szkolenia oraz warsztaty. Prowadzimy treningi z zakresu komunikacji, zagadnień technicznych, zarządzania oraz sprzedaży. Dbamy o rozwój kompetencji oraz poszerzanie umiejętności technicznych pozyskiwanych przez nas pracowników.

Nasz personel to doświadczona i wykwalifikowana kadra, która poprzez swoją wiedzę oraz wszechstronne umiejętności jest w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym zadaniem. Prowadzone przez nas procesy outsourcingowe kadr to sprawdzone procedury, procentujące redukcjami kosztów oraz optymalizacją działania firm. Gwarantujemy Państwu dbałość o szczegóły, rzetelność oraz terminowość podejmowanych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń