Krispol Krzysztof Styba

Mobilne piaskowanie, śrutowanie i szkiełkowanie

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Żukowska 45, 80-298 Leźno pomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Krispol Krzysztof Styba

Informacje

Opis działalności
Firmę KrisPol założyliśmy na terenie Leźna, w województwie pomorskim. Działamy pod kierownictwem Krzysztofa Styby od 2016 roku. Zajmujemy piaskowaniem i renowacją przedmiotów, pojazdów, konstrukcji oraz elewacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Jako firma KrisPol zajmujemy się czyszczeniem strumieniowo-ściernym. Dopasowujemy odpowiednie materiały do tworzywa, z jakiego został wykonany element podlegający renowacji. Korzystamy z piasku, śrutu stalowego i szkła. W ten sposób zapewniamy bezpieczeństwo każdej oczyszczanej przez nas powierzchni. Renowacji podlegają elementy o najróżniejszych kształtach. Mogą to być również bramy, czy ogrodzenia oraz całe konstrukcje budowlane.

W naszej ofercie znajduje się:
- piaskowanie stali,
- piaskowanie metalu,
- piaskowanie drewna,
- piaskowanie szkła,
- piaskowanie cegieł,
- piaskowanie betonu i kostki brukowej.

Dotychczas mieliśmy okazję wykonać nasze usługi na karoseriach samochodów, naczepach, maszynach rolniczych, felgach, blachach stalowych, czy kabinach maszyn budowlanych. Renowację przeszły również elementy instalacji hydraulicznych, czy poszczególne elementy ogrodzeń, furtki, balustrady i poręcze.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonujemy zabezpieczenia antykorozyjne. Jesteśmy we współpracy z malarnią proszkową. Dojeżdżamy do Klienta! Czekamy na pytania dotyczące oferty - kadra firmy KrisPol z Leźna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
U
Ula
Metodą piaskowania całkowicie oczyścili kostkę brukową na posesji naszej firmy. Udało im się usunąć najgorszy brud, który był na chodniku już od 2 lat. Polecam.
N
Norbert
Warto z nimi współpracować. Potrafią doskonale oczyścić maszynę rolniczą z rdzy no i nie biorą tak dużo.
E
Eryka612
Polecam wszystkim administratorom budynku. Ta metoda oczyszczania elewacji jest dosyć tania i bardzo skuteczna. Panowie z KrisPol wykonali pracę w terminie i w ustalonej kwocie.
Ł
Łuki
Super sprawa z tym piaskowaniem. Felgi wyglądają jak nowe. Lśnią i nie są zarysowane. Usługa całkiem tania.
G
Glisea
Usługa wykonana szybko i bardzo precyzyjnie. Piaskowali całą konstrukcję stalową. Pomimo sporej powierzchni udało im się wyrobić w czasie. Metoda jest skuteczna, a jej realizacja jest krótka.
M
Michał
Skorzystałem z ich usług w zakresie renowacji maszyn rolniczych. Wykonali usługę na mojej posesji. Mieli własny sprzęt i dopasowali materiały do powierzchni maszyn. Obie wyglądają jak nowe. Po rdzy ani śladu!