"DB" Sławomir Bańkowski Maciej Damaszke w Panoramie Firm

"DB" Sławomir Bańkowski Maciej Damaszke

Produkcja i montaż ogrodzeń, furtek, bram, balustrad ze stali. Usługi ślusarskie

ul. Kaszubska 29b
83-332 Mezowo, woj. pomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  całą dobę
 2. wtorek:
  całą dobę
 3. środa:
  całą dobę
 4. czwartek:
  całą dobę
 5. piątek:
  całą dobę
 6. sobota:
  całą dobę
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

DB-OGRODZENIA to firma specjalizująca się w produkcji i montażu balustrad, bram oraz ogrodzeń, świadcząca usługi głównie dla mieszkańców Gdańska, Gdyni i innych pobliskich miejscowości. Obok standardowych ogrodzeń mogą Państwo u nas zakupić również wyroby z zakresu kowalstwa artystycznego. Produkujemy ogrodzenia metalowe utrzymane w nowoczesnym stylu, jak i wykonujemy ogrodzenia kute stylizowane zgodnie z życzeniami klientów. Jesteśmy przekonani, że w naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo wzory ogrodzeń spełniające oczekiwania zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

O nas

Nowoczesne ogrodzenia metalowe, oryginalne bramy kute, eleganckie balustrady, funkcjonalne ogrodzenia przemysłowe i wysokiej jakości automatyka do bram - wszystko to czeka na Państwa w ofercie firmy DB-OGRODZENIA. Wykonamy projekt ogrodzenia zgodny z Państwa życzeniami, a następnie zajmiemy się jego sprawnym montażem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami, zamieszczonymi w galerii zdjęć.

Produkcja i montaż bram, balustrad oraz ogrodzeń to specjalność firmy DB-Ogrodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia i kraty zarówno z elementów stalowych wyróżniających się nowoczesnym designem, jak i z elementów kutych stylizowanych wg wytycznych klienta. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy trzy techniki wykończenia elementów metalowych, takie jak: cynkowanie, malowanie proszkowe, malowanie pneumatyczne trzema warstwami powłoki lakierniczej. W zakresie naszej działalności mieści się również montaż automatyki bramowej działającej w oparciu o najwyższej jakości automaty.

Ślusarstwo ogrodowe i kowalstwo artystyczne – nasza oferta:

Oferta przygotowana przez DB OGRODZENIA obejmuje sprzedaż i montaż:
* bram, bram przesuwnych i automatyki do bram,
* ogrodzeń metalowych i ogrodzeń kutych,
* balustrad i balustrad kutych,
* innych wyrobów z zakresu ślusarstwa ogrodowego,
* innych wyrobów z zakresu kowalstwa artystycznego,
* wysokiej jakości podłóg z żywicy,

a także:

* usługę projektowania ogrodówi ich urządzania.

Nasi główni klienci

Specjalizujemy się w montażu nowoczesnych bram i ogrodzeń oraz eleganckich balustrad wewnętrznych i zewnętrznych. Ponadto nasza oferta obejmuje wykonanie zadaszeń tarasowych, barierek, poręczy oraz szeregu innych wyrobów metalowych. Wszystkie projekty wykonujemy na indywidualne zamówienie klientów, dlatego zachęcamy do zadawania pytań o interesujące Państwa elementy.

Marki i specjalizacje

Balustrady, bramy, zadaszenia tarasów

Oferta firmy obejmuje też wykonanie balustrad, w tym zakresie produkowane są u nas zarówno balustrady kute, jak i standardowe. Ponadto możemy Państwu zaproponować zakup bram, w tym bram przesuwnych i standardowych. Zajmujemy się również montażem automatyki do bram, wykorzystując w tym celu automaty najwyższej jakości. W zakresie naszej działalności mieszczą się również takie usługi, jak: wykonawstwo zadaszeń tarasów, sprzedaż wysokiej jakości podłóg z żywicy.

Produkty i usługi

OGRODZENIA

Wykonamy solidne i eleganckie ogrodzenie wokół Twojego domu. Specjalizujemy się w montażu wyjątkowo ozdobnych ogrodzeń z elementami kutymi. Oferta obejmuje też montaż bram standardowych i przesuwnych wraz z wysokiej jakości automatyką do bram. Polecamy również zapoznanie się z naszą ofertą montażu balustrad. Zapewniamy fachowe i terminowe wykonanie wszystkich powierzonych nam prac!

BALUSTRADY ZEWNĘTRZNE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo eleganckie istarannie wykończone balustrady zewnętrzne. Możemy zaproponować zakup balustrad kutych i standardowych, w zależności od Państwa indywidualnych preferencji. Wszystko to wyroby wyróżniające się nie tylko wysoką jakością wykonania, lecz także nowoczesnym designem. Równie ciekawa jest nasza oferta w zakresie sprzedaży bram i ogrodzeń. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów i przeglądania galerii zdjęć z naszymi wybranymi projektami!

BALUSTRADY WEWNĘTRZNE

Pomożemy w wyborze eleganckich balustrad wewnętrznych do Państwa mieszkań, jak i funkcjonalnych balustrad stanowiących element wyposażenia klatek schodowych w blokach. W ofercie dostępne są m.in. balustrady kute, wyróżniające się bogatym wzornictwem i stylistyką, dzięki czemu z łatwością dobiorą Państwo elementy pasujące do wnętrza domu czy mieszkania. Zapewniamy też naszą fachową pomoc przy projektowaniu i montowaniu balustrad zewnętrznych.

Certyfikaty

Od wielu lat produkujemy ogrodzenia, bramy i balustrady, dużą wagę przywiązując do wysokiej jakości ich wykonania. Wszystkie powierzone nam prace realizujemy solidnie i terminowo, dlatego możemy pochwalić się wieloma referencjami od naszych klientów. Przykładowe z nich zamieszczamy poniżej:

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Przasnysz, Koszalin, Sochaczew, Mrągowo, Szczecin, Garwolin, Żnin, Aleksandrów Kuj., Człuchów, Świnoujście
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
balustrady z elementów kutych, balustrady standardowe, balustrady kute, balustrady nowoczesne, balustrady na zamówienie, balustrady na wymiar, balustrady, balustrady zewnętrzne, balustrady wewnętrzne, montaż balustrad, montaż balustrad zewnętrznych, balustrady zewnętrze montaż, montaż balustrad wewnętrznych, balustrady wewnętrzne montaż, balustrady montaż, producent balustrad, produkcja balustrad, producenci balustrad, balustrady producent, balustrady produkcja, balustrady producenci, wyroby metalowe, poręcze, poręcze na zamówienie, poręcze na wymiar, sprzedaż balustrad, balustrady sprzedaż, sprzedaż poręczy, poręcze sprzedaż, projektowanie balustrad, projekty balustrad, mocowanie balustrad, balustrady mocowanie, elementy balustrad, balustrady ze stali nierdzewnej, balustrady stalowe, balustrady ze stali, balustrady systemowe, uchwyty do szkła, uchwyty do szyb, poręcze ze stali nierdzewnej, poręcze ze stali, poręcze stalowe, balustrady nierdzewne, elementy do balustrad, balustrady balkonowe, balustrady inox, dystrybutor balustrad, balustrady dystrybucja, poręcze produkcja, balustrady hurt, balustrady detal, poręcze hurt, poręcze detal, balustrady cena, cena balustrad, cena poręczy, poręcze cena, balustrady z nierdzewki

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Kaszubska 29b
83-332 Mezowo, woj. pomorskie