"DB" Sławomir Bańkowski Maciej Damaszke

Produkcja i montaż ogrodzeń, furtek, bram, balustrad ze stali. Usługi ślusarskie

Bramy i ogrodzenia
ul. Kaszubska 29b, 83-332 Mezowo pomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 513 447
Biuro
501513447
Montaż
501513473
biuro@ogrodzenia-db.pl
http://www.ogrodzenia-db.pl
Adres korespondencyjny
ul. Kaszubska 29b, 83-332 Mezowo pomorskie

Informacje

Opis działalności
DB-OGRODZENIA to firma specjalizująca się w produkcji i montażu balustrad, bram oraz ogrodzeń, świadcząca usługi głównie dla mieszkańców Gdańska, Gdyni i innych pobliskich miejscowości. Obok standardowych ogrodzeń mogą Państwo u nas zakupić również wyroby z zakresu kowalstwa artystycznego.
Produkty i usługi
Nowoczesne ogrodzenia metalowe, oryginalne bramy kute, eleganckie balustrady, funkcjonalne ogrodzenia przemysłowe i wysokiej jakości automatyka do bram - wszystko to czeka na Państwa w ofercie firmy DB-OGRODZENIA. Wykonamy projekt ogrodzenia zgodny z Państwa życzeniami, a następnie zajmiemy się jego sprawnym montażem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami, zamieszczonymi w galerii zdjęć.

Oferta DB-OGRODZENIA

Produkujemy, projektujemy i montujemy bramy, ogrodzenia oraz balustrady zewnętrzne i wewnętrzne.

OGRODZENIA

Wykonamy solidne i eleganckie ogrodzenie wokół Twojego domu. Specjalizujemy się w montażu wyjątkowo ozdobnych ogrodzeń z elementami kutymi. Oferta obejmuje też montaż bram standardowych i przesuwnych wraz z wysokiej jakości automatyką do bram. Polecamy również zapoznanie się z naszą ofertą montażu balustrad. Zapewniamy fachowe i terminowe wykonanie wszystkich powierzonych nam prac!

BALUSTRADY ZEWNĘTRZNE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo eleganckie i starannie wykończone balustrady zewnętrzne. Możemy zaproponować zakup balustrad kutych i standardowych, w zależności od Państwa indywidualnych preferencji. Wszystko to wyroby wyróżniające się nie tylko wysoką jakością wykonania, lecz także nowoczesnym designem. Równie ciekawa jest nasza oferta w zakresie sprzedaży bram i ogrodzeń. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów i przeglądania galerii zdjęć z naszymi wybranymi projektami!

BALUSTRADY WEWNĘTRZNE

Pomożemy w wyborze eleganckich balustrad wewnętrznych do Państwa mieszkań, jak i funkcjonalnych balustrad stanowiących element wyposażenia klatek schodowych w blokach. W ofercie dostępne są m.in. balustrady kute, wyróżniające się bogatym wzornictwem i stylistyką, dzięki czemu z łatwością dobiorą Państwo elementy pasujące do wnętrza domu czy mieszkania. Zapewniamy też naszą fachową pomoc przy projektowaniu i montowaniu balustrad zewnętrznych.
Marki i specjalizacje
Balustrady, bramy, zadaszenia tarasów

Oferta firmy obejmuje też wykonanie balustrad, w tym zakresie produkowane są u nas zarówno balustrady kute, jak i standardowe. Ponadto możemy Państwu zaproponować zakup bram, w tym bram przesuwnych i standardowych. Zajmujemy się również montażem automatyki do bram, wykorzystując w tym celu automaty najwyższej jakości. W zakresie naszej działalności mieszczą się również takie usługi, jak: wykonawstwo zadaszeń tarasów, sprzedaż wysokiej jakości podłóg z żywicy.
Certyfikaty
Od wielu lat produkujemy ogrodzenia, bramy i balustrady, dużą wagę przywiązując do wysokiej jakości ich wykonania. Wszystkie powierzone nam prace realizujemy solidnie i terminowo, dlatego możemy pochwalić się wieloma referencjami od naszych klientów. Przykładowe z nich zamieszczamy poniżej:
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń