"DB" Sławomir Bańkowski Maciej Damaszke w Panoramie Firm

"DB" Sławomir Bańkowski Maciej Damaszke

Produkcja i montaż ogrodzeń, furtek, bram, balustrad ze stali. Usługi ślusarskie

ul. Kaszubska 29b
83-332 Mezowo, woj. pomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  całą dobę
 2. wtorek:
  całą dobę
 3. środa:
  całą dobę
 4. czwartek:
  całą dobę
 5. piątek:
  całą dobę
 6. sobota:
  całą dobę
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

DB-OGRODZENIA to firma specjalizująca się w produkcji i montażu balustrad, bram oraz ogrodzeń, świadcząca usługi głównie dla mieszkańców Gdańska, Gdyni i innych pobliskich miejscowości. Obok standardowych ogrodzeń mogą Państwo u nas zakupić również wyroby z zakresu kowalstwa artystycznego. Produkujemy ogrodzenia metalowe utrzymane w nowoczesnym stylu, jak i wykonujemy ogrodzenia kute stylizowane zgodnie z życzeniami klientów. Jesteśmy przekonani, że w naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo wzory ogrodzeń spełniające oczekiwania zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

O nas

Nowoczesne ogrodzenia metalowe, oryginalne bramy kute, eleganckie balustrady, funkcjonalne ogrodzenia przemysłowe i wysokiej jakości automatyka do bram - wszystko to czeka na Państwa w ofercie firmy DB-OGRODZENIA. Wykonamy projekt ogrodzenia zgodny z Państwa życzeniami, a następnie zajmiemy się jego sprawnym montażem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami, zamieszczonymi w galerii zdjęć.

Oferta DB-OGRODZENIA

Produkujemy, projektujemy i montujemy bramy, ogrodzenia oraz balustrady zewnętrzne i wewnętrzne. W naszej ofercie dostępne są zarówno nowoczesne ogrodzenia metalowe, jak i niezwykle eleganckie ogrodzenia oraz balustrady kute. Korzystając z naszych usług, możecie Państwo liczyć na fachowe usługi - od wstępnych pomiarów i doradztwa przy wyborze optymalnego rozwiązania, poprzez wykonanie projektu i dostosowanie go do oczekiwań klienta, aż po sprawny montaż wybranych bram lub ogrodzeń. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje również projektowanie ogrodów.
Sprzedaż ogrodzeń, bram, balustrad

Nasza oferta obejmuje sprzedaż i montaż następujących elementów:
* ogrodzenia kute,
* ogrodzenia zgrzewane,
* ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej,
* furtki,
* bramy standardowe,
* bramy przesuwne,
* balustrady standardowe,
* balustrady kute,
* ślusarstwo ogrodowe,
* automatyka do bram przesuwnych i skrzydłowych.

Nasi główni klienci

Specjalizujemy się w montażu nowoczesnych bram i ogrodzeń oraz eleganckich balustrad wewnętrznych i zewnętrznych. Ponadto nasza oferta obejmuje wykonanie zadaszeń tarasowych, barierek, poręczy oraz szeregu innych wyrobów metalowych. Wszystkie projekty wykonujemy na indywidualne zamówienie klientów, dlatego zachęcamy do zadawania pytań o interesujące Państwa elementy.

Marki i specjalizacje

Balustrady, bramy, zadaszenia tarasów

Oferta firmy obejmuje też wykonanie balustrad, w tym zakresie produkowane są u nas zarówno balustrady kute, jak i standardowe. Ponadto możemy Państwu zaproponować zakup bram, w tym bram przesuwnych i standardowych. Zajmujemy się również montażem automatyki do bram, wykorzystując w tym celu automaty najwyższej jakości. W zakresie naszej działalności mieszczą się również takie usługi, jak: wykonawstwo zadaszeń tarasów, sprzedaż wysokiej jakości podłóg z żywicy.

Produkty i usługi

OGRODZENIA

Wykonamy solidne i eleganckie ogrodzenie wokół Twojego domu. Specjalizujemy się w montażu wyjątkowo ozdobnych ogrodzeń z elementami kutymi. Oferta obejmuje też montaż bram standardowych i przesuwnych wraz z wysokiej jakości automatyką do bram. Polecamy również zapoznanie się z naszą ofertą montażu balustrad. Zapewniamy fachowe i terminowe wykonanie wszystkich powierzonych nam prac!

BALUSTRADY ZEWNĘTRZNE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo eleganckie istarannie wykończone balustrady zewnętrzne. Możemy zaproponować zakup balustrad kutych i standardowych, w zależności od Państwa indywidualnych preferencji. Wszystko to wyroby wyróżniające się nie tylko wysoką jakością wykonania, lecz także nowoczesnym designem. Równie ciekawa jest nasza oferta w zakresie sprzedaży bram i ogrodzeń. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów i przeglądania galerii zdjęć z naszymi wybranymi projektami!

BALUSTRADY WEWNĘTRZNE

Pomożemy w wyborze eleganckich balustrad wewnętrznych do Państwa mieszkań, jak i funkcjonalnych balustrad stanowiących element wyposażenia klatek schodowych w blokach. W ofercie dostępne są m.in. balustrady kute, wyróżniające się bogatym wzornictwem i stylistyką, dzięki czemu z łatwością dobiorą Państwo elementy pasujące do wnętrza domu czy mieszkania. Zapewniamy też naszą fachową pomoc przy projektowaniu i montowaniu balustrad zewnętrznych.

Certyfikaty

Od wielu lat produkujemy ogrodzenia, bramy i balustrady, dużą wagę przywiązując do wysokiej jakości ich wykonania. Wszystkie powierzone nam prace realizujemy solidnie i terminowo, dlatego możemy pochwalić się wieloma referencjami od naszych klientów. Przykładowe z nich zamieszczamy poniżej:

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Przasnysz, Koszalin, Sochaczew, Mrągowo, Szczecin, Garwolin, Żnin, Aleksandrów Kuj., Człuchów, Świnoujście
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
ogrodzenia, ogrodzenia na zamówienie, ogrodzenia na wymiar, montaż ogrodzeń, produkcja ogrodzeń, producent ogrodzeń, ogrodzenia produkcja, ogrodzenia producent, ogrodzenia montaż, ogrodzenia z elementów kutych, ogrodzenia zgrzewane, ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej, ogrodzenia ozdobne, ozdobne ogrodzenia, ogrodzenia metalowe, metalowe ogrodzenia, ogrodzenia kute, ogrodzenia przemysłowe, przemysłowe ogrodzenia, bramy, bramy na zamówcie, bramy na wymiar, montaż bram, produkcja bram, producent bram, bramy producent, bramy montaż, bramy przesuwne, bramy tradycyjne, brama dwuskrzydłowa, montaż bram standardowych, montaż bram przesuwnych, bramy standardowe, ślusarstwo, bariery ochronne, kraty, przęsła, przęsła stalowe, kowalstwo, kowalstwo artystyczne, furtki, ślusarstwo ogrodowe, napędy do bram, automatyka do bram, automatyka do bram przesuwnych, automatyka do bram skrzydłowych, bramy automatyka, bramy napędy, bramy przesuwne automatyka, bramy skrzydłowe automatyka, automatyka bramowa, ogrodzenia nowoczesne, bramy przemysłowe, nowoczesne bramy, nowoczesne ogrodzenia, zadaszenia tarasowe, barierki, wyroby metalowe, sprzedaż bram, bramy sprzedaż, sprzedaż ogrodzeń, ogrodzenia sprzedaż, przęsła ogrodzeniowe, ogrodzenia z siatki, ogrodzenia panelowe, konstrukcje wiaty, wiatrołapy, daszki, panele ogrodzeniowe, tanie ogrodzenie, tanie ogrodzenia, cena ogrodzenia, ceny ogrodzeń, ogrodzenia cena, ogrodzenia ceny, ogrodzenie panelowe, poręcze na zamówienie, poręcze kute na zamówienie, poręcze stalowe na zamówienie, tanie poręcze, tanie balustrady, automatyka do bram na zamówienie, automatyka do bramy na zamówienie, metaloplastyka, szlaban, szlabany, automatyka szlabanowa

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Kaszubska 29b
83-332 Mezowo, woj. pomorskie