Dom-Let Mariusz Jaruszewski

Oferujemy szwedzki materiał, budujemy z klasą.

Drewno
ul. Lotnicza 7 a, 80-297 Miszewo pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Dom-Let Mariusz Jaruszewski

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy przedsiębiorstwem Dom-Let i zajmujemy się dystrybucją wyrobów drewnianych. Wykonujemy także domy i konstrukcje z drewna. Nasza siedziba znajduje się w Miszewie, w województwie pomorskim.
Produkty i usługi
Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości wyrobów drewnianych. Drewno to nasza specjalność, dlatego też zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości drewno pochodzące od skandynawskich i niemieckich producentów, a także nowoczesne rozwiązania w zakresie budownictwa drewnianego. Jesteśmy na rynku od wielu lat, a nasze doświadczenie zapewnia nam zaoferować produkty i usługi dopasowane do potrzeb klientów.

W naszym asortymencie można znaleźć:
- boazerię,
- deski tarasowe,
- deski podłogowe,
- deski stropowe,
- listwy montażowe,
- listwy wykończeniowe,
- elewacje drewniane,
- tarcicę,
- kantówki.
Zajmujemy się również budową domów oraz obiektów z drewna. Wykonujemy domy całoroczne i letniskowe, a także domy bez zezwoleń. Wykonujemy też tarasy, altanki, drewutnie, domki narzędziowe oraz wiele innych obiektów wedle życzenia klienta. Chętnie pomożemy w postawieniu szkieletu budynku, a także w innych pracach budowlanych .

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto lubi zajmować się drewnem, od drobnych majsterkowiczów, cieśli, stolarzy, na inwestorach kończąc. Nasza kadra zapewnia pomoc merytoryczną, a także fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji odnośnie naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Adam
Od dłuższego czasu kupuję u nich drewno do wykończeniówki, bo mam pewność, że jest on wysokiej jakości.
C
Cyprian
Zleciłem im wybudowanie domu, altany i drewutni na mojej posesji. Z obowiązków wywiązali się profesjonalnie, a do tego cały czas podpowiadali mi ciekawe rozwiązania.
M
Maurycy
Nasza firma zamawia drewno parkietowe oraz listwy wykończeniowe tylko u nich, gdyż jest ono solidne, łatwe w montażu oraz posiada wysokie walory estetyczne.