Budmax Polska Sp. z o.o.

Sprzedaż materiałów budowlanych renomowanych marek

Materiały budowlane
ul. Kartuska 52a, 83-304 Przodkowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Budmax Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Budmax Polska to firma z Przodkowa, w powiecie kartuskim, w województwie pomorskim. Powstała w 2011 roku, a jej specjalnością jest sprzedaż materiałów budowlanych. Oferuje rozwiązania dla podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych.
Produkty i usługi
Prace budowlane i remontowe wymagają zastosowania specjalistycznych narzędzi i materiałów. Najlepsze jakościowo rozwiązania w tym zakresie znajdą Państwo w centrum budowlanym Budmax Polska. Przedsiębiorstwo dysponuje produktami wielu znanych marek, w tym Euronit, Roben, Rector i Wienerberger.Dostępne są w dużych ilościach i atrakcyjnych cenach. Pracownicy firmy służą oczywiście pomocą przy wyborze materiałów, a ponadto zajmują się dowożeniem zakupionych produktów na wskazane miejsce. Przedsiębiorstwo dysponuje flotą własnych pojazdów, takich jak samochody ciężarowe, auta dostawcze oraz samochody osobowe. Można nimi szybko dowieźć artykuły na plac budowy.

W ofercie Budmax Polska znajduje się wiele materiałów, w tym:
-pustaki betonowe
-blachodachówki
-dachówki ceramiczne
-dachówki betonowe
-styropian
-izolacje
-folie budowlane
-tynki
-gips
-posadzki betonowe
Klienci mogą też zakupić nadproża, cegły, stropy i kostkę brukową.

Uzupełnieniem oferty handlowej są narzędzia i elektronarzędzia, np. stolarskie, pomiarowe i tnące.
Sprzedaż materiałów budowlanych to nie wszystko czym zajmuje się przedsiębiorstwo. Prowadzi też wypożyczalnię sprzętu budowlanego oraz rusztowań potrzebnych podczas remontów i prac budowlanych. To tania alternatywa dla zakupu urządzeń i rusztowań na własność.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Budmax Polska i jej ofercie. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej. W sprawie oferty handlowej i innych usług można się kontaktować mailowo lub telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

gips,