K&k Paweł Krawczyk

Profesjonalne podejście, terminowa realizacja i wysoka jakość usług ziemnych

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Łąkowa 23, 83-331 Przyjaźń pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
K&k Paweł Krawczyk

Informacje

Opis działalności
Wykonujemy wszelkie prace ziemne i rozbiórkowe. Zapraszamy do współpracy firmy jak i osoby prywatne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, przez co żadne zlecenie nie jest nam straszne. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Przyjaźni, w województwie pomorskim.
Produkty i usługi
Wykonujemy wszelkie prace ziemne i rozbiórkowe. Działamy na zlecenie firm oraz Klientów indywidualnych. Działamy w branży od wielu lat, przez co wiemy, w jaki sposób podejść do danego zlecenia i odpowiednio je wykonać. Posiadamy spore zaplecze sprzętowe oraz obszerną wiedzę.

Wykonujemy między innymi:
- prace ziemne,
- prace porządkowe,
- roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe,
- prace rozładunkowe i załadunkowe,
- układanie płyt drogowych i płyt Yumbo,
- zagęszczanie,
- odśnieżanie.

Do wykonywanych praz ziemnych zaliczamy wykopy pod domy i budynki, wykopy pod sieci kanalizacyjne czy telekomunikacyjne, obsypki oraz niwelację terenu. Oferta firmy jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy Klient znajdzie w niej cośdla siebie.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów, a setki wykonanych realizacji utwierdzają nas w przekonaniu, że dobrze i dokładnie świadczymy swoje usługi. Wykwalifikowani pracownicy ciągle podnoszą swoje kompetencje i starają się jeszcze bardziej polepszyć swoją jakość. Posiadamy specjalistyczne narzędzia, które znacznie ułatwiają pracę.

Zachęcamy Państwa do kontaktu, gdzie z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na temat firmy czy oferty.
Marki i specjalizacje
koparki, kopanie, usługi koparki, usługi kopacza, usługi koparko ładowarki, usługi koparko ładowarki, koparka z operatorem, wynajem koparki z operatorem, wynajem koparko ładowarki z operatorem, koparko ładowarka z operatorem, rozbiórki, burzenie, usługi rozbiórki, usługi wyburzania, usługi rozbiórka
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kartuski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Julian
Solidne wykonawstwo prac ziemnych. Zawsze na czas, zawsze w atrakcyjnej cenie.
E
Emil
Posiadają szeroką ofertę usług budowlanych. Wykonują wykopy pod fundamenty, rozbiórki, prace ziemne oraz wiele innych. Są naprawdę wszechstronni.
O
Oguralesko
Bardzo solidna firma budowlana. Rzetelnie wykonują prace ziemne i z pewnością można na nich polegać. Sprawnie wykopują fundamenty pod budynki.