Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Restauracja "Stary Spichlerz" w Panoramie Firm

Opis działalności

Tylko u nas Największy SCHABOWY na Kaszubach.Przyjdź i smakuj.

Produkty i usługi

Zapraszamy do Restauracji Stary Spichlerz mieszczącej się w centrum Kaszub w malowniczych Sierakowicach. Swą niepowtarzalnością wpisuje się historię miejscowości, pełniąc niegdyś funkcję spichlerza zbożowego – stąd też wywodzi się nazwa – Stary Spichlerz. Stworzyliśmy tu miejsce, gdzie wśród starych ceglanych murów i drewnianych stropów można nie tylko przenieść się w krainę sielskiej beztroski ale i smacznie zjeść. Restauracja jest klimatyzowana i znajduje się na dwóch poziomach, każdy więc znajdzie swój kąt zarówno dorośli, rodziny z dziećmi jak i pary zakochanych.

Nasze dania przyciągają niezrównanym smakiem jak i aromatem, a także ciekawymi nazwami, min “Schab Babci” “Schab Kaszuba” “Cycki na gorąco” albo “Gorąca Miłość”

W naszej karcie można znaleźć:
pyszną golonkę
zrazy
żeberka jak i schaby przyrządzane na różne sposoby.

Między innymi schab duszony w sosie śmietanowo – grzybowym, schab z posadzonymi jajkami, schab z pieczarkami zapiekany serem i wiele innych ...

Na chwilę relaksu zapraszamy również wszystkich kawoszy na wyśmienitą kawę z świeżo mielonych ziaren i własne wypieki przypominające smak dzieciństwa.

Opinie

0/1000
Obsługa błyskawiczna, miła, kompetentna, jedzenie wspaniałe, wystrój rewelacyjny, ale może dorzucić coś wegetariańskiego. Polecam Gorąco.
Danuta B 2016-05-08
Stary Spichlerz zaskakuje nowatorskim podejściem do klasycznych nurtów kulinarnych. Oprócz rewelacyjnych stałych pozycji, szef kuchni regularnie wprowadza tymczasowe nowości. Polecam!
Janusz Pawlewicz 2015-02-11
Jest klimat - stara cegła, drewniane belki... no i ten tatar wołowy podawany z bułeczką i masełkiem... palce lizać!!!
Mariola W. 2014-12-01
polecam bardzo smaczne jedzenie
rafał 2014-08-11
największy schabowy w Sierakowicach
Ja 2014-06-23
Byłam dzisiaj w tej restauracji. Więc tak obsługa jest bardzo dobra najbardziej miły był ten kelner. Jedliśmy te pyszne dania. Wystrój no cóż genialny.
Malik xdd 2014-05-11
Super restauracja, pyszne domowe jedzonko. Polecam
Gość 2013-12-14

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij