Ed Mar Edmund Miotk

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych

Wózki widłowe
ul. Plażowa 2, 83-314 Somonino pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Ed Mar Edmund Miotk

Informacje

Opis działalności
Ed-Mar, którego właścicielem jest Edmund Miotk, działa w branży nieustannie od 1998 roku. Siedziba działalności znajduje się na terenie Somonina, w województwie pomorskim. Specjalnością zakładu są wózki widłowe.
Produkty i usługi
Wózki widłowe to pojazdy mechaniczne o napędzie silnikowym, które najczęściej wykorzystywane są do przewozu materiałów. Znajdują idealne zastosowanie zarówno w transporcie, jak i magazynowaniu. Specjalistą w tej dziedzinie jest firma Ed-Mar, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą, serwisem i wynajmowaniem tego rodzaju urządzeń. W ofercie znajdują się wózki nowe oraz używane i pochodzą od takich producentów jak Baumann, Doosan, Mitsubishi, Kalmar, Linde i wiele innych. W zakres usług wchodzą między innymi:

- regularny przegląd wózków widłowych,
- konserwacja wózków widłowych,
- sprzedaż ogumienia przemysłowego,
- sprzedaż części zamiennych.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Ed-Mar gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Zlecenia realizowane są rzetelnie i z głębokim zaangażowaniem. Interesanci mogą liczyć na bardzo dobre ceny i krótkie terminy realizacji zadań. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bytowski, chojnicki, człuchowski, Gdańsk, gdański, Gdynia, kartuski, kościerski, kwidzyński, lęborski, malborski, nowodworski, pucki, Słupsk, słupski, Sopot, starogardzki, sztumski, tczewski, wejherowski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jędrek
Kupiłem u nich używany wózek widłowy. Świetnie się sprawdza w moim magazynie.
A
Arkadiusz
Wielokrotnie wypożyczałem u nich wózki widłowe. Urządzenia są w bardzo dobrym stanie. Polecam.