Moya Stężyca

Paliwo i chemia samochodowa.

Stacje paliw
ul. Majkowskiego 2, 83-322 Stężyca pomorskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(1 opinia) napisz opinię
Moya Stężyca

Informacje

Opis działalności
Prowadzona przez nas stacja benzynowa Pilot Morski należy do sieci Moya i znajduje się w Stężycy, na terenie województwa pomorskiego. Działamy w branży nieprzerwanie od 2007 roku, więc posiadamy spore doświadczenie. Zapraszamy do zapoznania z ofertą!
Produkty i usługi
Zapewniamy Państwu profesjonalną i miłą obsługę. Nasza stacja czynna jest całą dobę. Oferujemy najwyższej jakości paliwo, w tym olej napędowy, benzynę bezołowiową oraz gaz. Dla tych, którzy szukają przekąski lub napoju, także przygotowaliśmy interesujące propozycje. Zachęcamy do skosztowania naszych wyśmienitych hot-dogów oraz świeżo mielonej, aromatycznej kawy z ekspresu.

Oferta:
- olej napędowy,
- benzyna i gaz,
- chemia samochodowa,
- akcesoria samochodowe,
- przekąski oraz napoje,
- prasa, gazety i czasopisma,
- kompresor.

Ponadto mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo podczas wyboru chemii samochodowej. Nasi pracownicy to osoby doświadczone, które posiadają obszerną oraz bogatą wiedzę branżową i niezbędne kwalifikacje. Z wielką przyjemnością wskażemy Klientom odpowiedni olej silnikowy, płyn chłodniczy czy hamulcowy.

Zapraszamy do zatankowania pojazdu na stacji Pilot Morski, która znajduje się w Stężycy. Zachęcamy także do odwiedzenia prowadzonej przez nas strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
C
Cezary
Profesjonalna stacja paliw. Można tutaj liczyć na sprawną pomoc przy tankowaniu pojazdu. Posiadane paliwa to również wysoka jakość. Polecam!