Konkret - Transport Materiałów Sypkich, Prace Ziemne, Usługi Koparką 18t

Oferujemy transport materiałów sypkich oraz wykonanie prac ziemnych

Transport samochodowy
ul. Sianowska 5, 83-305 Szarłata pomorskie
(1 review) napisz opinię
Konkret - Transport Materiałów Sypkich, Prace Ziemne, Usługi Koparką 18t
ul. Sianowska 5, 83-305 Szarłata pomorskie
Telefon
Konkret - Transport Materiałów Sypkich, Prace Ziemne, Usługi Koparką 18t

Informacje

Opis działalności firmy Konkret - Transport Materiałów Sypkich, Prace Ziemne, Usługi Koparką 18t w Szarłata
Firma usługowa Konkret ma swoją siedzibę w miejscowości Szarłata na terenie województwa pomorskiego. Właścicielem działalności jest Tomasz Konkol. Działamy w branży budowlanej i transportowej na zlecenie klientów indywidualnych oraz firm.
Produkty i usługi
Jesteśmy dobrze zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt i maszyny budowlane, jakimi są samochody ciężarowe do przewozu materiałów sypkich, koparki, koparko-ładowarki i nie tylko. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem terenu pod budowę obiektów mieszkalnych i usługowych oraz dróg.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

- transport materiałów sypkich - piasku, żwiru, ziemi, kruszywa,
- wywóz gruzu,
- prace ziemne,
- wynajem sprzętu budowlanego z operatorem,
- karczowanie działek.

W zakresie prac ziemnych oferujemy sprawne wykonanie wykopów fundamentowych oraz pod przyłącza i pod studnie, niwelacje terenu, wymianę gruntu, drenaże, kopanie stawów i oczek wodnych, wykonanie nasypów i wiele innych. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dostarczyć na miejsce dowolną ilość ziemi. Zapewniamy obsługę budowy domów, obiektów oraz dróg profesjonalnie, a wszelkie prace wykonujemy terminowo. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze ciężkich maszyn, a także wszelkie wymagane uprawnienia.

Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z oferty firmy Konkret. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Konkret - Transport Materiałów Sypkich, Prace Ziemne, Usługi Koparką 18t z lokalizacji: Szarłata świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bytowski, gdański, kartuski, kościerski, lęborski, wejherowski

Opinie

(1 review) napisz opinię
M
Michał
Firma kompleksowo i profesjonalnie zajęła się przygotowaniem terenu pod budowę naszego domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.