Ageuro Krzysztof Salewicz

Big-Bagi na gruz

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Gdyńska 92, 80-209 Tuchom pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Ageuro Krzysztof Salewicz

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako firma Ageuro działamy od 2018 roku. Nasza siedziba mieści się w Tuchomiu, w powiecie kartuskim, w województwie pomorskim. Właścicielem firmy jest Krzysztof Salewicz.
Produkty i usługi
Zajmujemy się wynajmem worków na gruz w wersji Big Bag. Jest to doskonała alternatywa dla kontenerów z uwagi na ich łatwy transport, a także fakt, że są znacznie wygodniejsze i nie wymagają zgody.

Worki Big Bag bardzo dobrze sprawdzają się przy pracach remontowych i budowlanych. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Obsługujemy również wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie. Klienci mogą liczyć z naszej strony na fachową obsługę i szybką dostawę.

Nasze worki bardzo dobrze sprawdzają się jeśli chodzi o wywóz odpadów zielonych, budowlanych i remontowych, a także wywóz ziemi i gruzu.

Wszystkie zainteresowane ofertą osoby zachęcamy do kontaktu.

Cennik:

Odpady zielone i gruzowe:

* worek 1t - 170 zł
* worek 1,5t - 190 zł
* worek 2t - 210 zł

Odpady mieszane:

* worek 1t - 210 zł
* worek 1,5t - 280 zł
* worek 2t - 310 zł

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Ageuro.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Arek
Biorą pieniądze i potem nie odbierają worków. Poszkodowane osoby przez tą firmę proszę o kontakt na firmatgg@gmail.com. Razem można zgłosić sprawę na policję i wtedy może uda się odzyskać pieniądze.